Global HPP logo

Global HPP

Białystok, Zgoda 11D
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Pragnę przybliżyć Państwu działalność moją, jako właściciela firmy w sektorze budownictwa, z którym jestem niezmiennie związany od przeszło 17 lat (od września 1993) w charakterze wykonawcy usług. Moja firma prowadziła szereg inwestycji w regionie centralnej i północno-wschodniej Polski zarówno dla instytucji samorządowych, komunalnych, oświatowych, firm komercyjnych jak i osób prywatnych - wielekroć pozyskując zlecenia w wyniku procedur przetargowych.

Firma rozpoczynała działalność od budowy domów w systemie kanadyjskim (szkieletu drewnianego) następnie budowała domy drewniane i domki letniskowe w systemie elementów prefabrykowanych, rozszerzała zakres swych usług o obiekty przemysłowe, hale produkcyjne, magazynowe, supermarkety i budownictwo wielorodzinne. Wykonywanie prac budowlanych wymagało często wysiłku w pokonywaniu stereotypów związanych z budownictwem w zakresie wprowadzania nowych technologii. Nieufność inwestorów rozwiewałem poprzez wiarygodne, poparte techniczną wiedzą propozycje rozwiązań satysfakcjonujących każdą ze stron. Dowodem na to niech będą wykazy zrealizowanych robót w większości poparte listami referencyjnymi firm, z którymi mamy już wieloletnie doświadczenia we współpracy.

Obecnie firma Global Haus Prymus Plus Jan Juliusz Buczko (Global HPP) wykorzystuje nabyte w okresie 17 lat doświadczenia i koncentruje się na działalności deweloperskiej kontynuując jednocześnie wykonawstwo w zakresie hydroizolacji budowlanych. Celem zwiększenia satysfakcji naszych klientów i konkurencyjności w 2009r. firma udoskonaliła i wdrożyła własny system kontroli, jakości prowadzonych przez nas robót budowlanych w oparciu o wdrożony przez jednostką certyfikującą system ISO 9001: 2009 gwarantujący najwyższą, jakość świadczonych usług,

Kontakt

Global HPP logo
Global HPP
Białystok, Zgoda 11D
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: