Firma Budowlana J&A s.c. logo

Firma Budowlana J&A s.c.

Katowice, ul.Gołby 4b/26
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Historia:

Firma swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Rozpoczynając świadczenie usług zatrudniała siedmiu wykwalifikowanych pracowników i zajmowała się głównie remontami mieszkań. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwijała, sukcesywnie zwiększając zatrudnienie oraz bazę sprzętową. W dniu 1 lutego 2008r. firma zmieniła nazwę z “Zakład Remontowo Budowlany Józef Zając” przekształcając się z jednoosobowego podmiotu gospodarczego w spółkę cywilną o obecnej nazwie.Właściciele:

Spółka jest firmą rodzinną. Jej właścicielami są Józef i Adam Zając. Posiadają odpowiednie uprawnienie i duże doświadczenie do wykonywania usług budowlanych. Należą do Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.Zakres oferty:

Firma wykonuje pełen zakres usług budowlanych. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędny sprzęt do realizacji wszelkich prac budowlanych. Firma realizuje inwestycje budowlane od drobnych remontów poprzez budowę domków jednorodzinnych do dużych hal.

Kontakt

Firma Budowlana J&A s.c. logo
Firma Budowlana J&A s.c.
Katowice, ul.Gołby 4b/26
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: