F.H.U. Tom-Bud logo

F.H.U. Tom-Bud

Rybnik, ul. Prosta 144
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma TOM - BUD Tomasz Basista działa od roku 2010 na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Rybnika. W pierwszym okresie działalności specjalizacja firmy obejmowała branżę instalacyjną, z czasem rozszerzając swoje działania na budownictwo.

Pierwszą - zakończoną w 2012 roku inwestycją firmy jest budynek usługowo – mieszkalny przy ulicy Żorskiej. Znajdują się tam 4 mieszkania i lokal usługowy na parterze. W chwili obecnej TOM – BUD działa jako firma deweloperska koncentrując się na budowie kompleksu nieruchomości przy ulicy Pogodnej.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, stawiającą na jakość wykonania. Nasze nieruchomości budujemy w technologii tradycyjnej, murowanej, z najlepszych materiałów (ceramika Heluz, warstwa ocieplenia 20cm), zapewniając Państwu bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Kontakt

F.H.U. Tom-Bud logo
F.H.U. Tom-Bud
Rybnik, ul. Prosta 144
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: