Rozbrat

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rozbrat, oferowane bezpośrednio przez

Ferryman Development Sp. z o.o.

Pruszków, ul. Rozbrat 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rozbrat

10 zdjęć

Rozbrat
Rozbrat
Rozbrat
Rozbrat

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja w zielonej części Pruszkowa (Bąki). Tylko 28 mieszkań w niskiej zabudowie, z dużymi balkonami oraz garażami i komórkami lokatorskimi. Klimatyczne patio do dyspozycji mieszkańców.

Wybierz przestrzeń dla siebie oraz Twojej rodziny i zamieszkaj dokładnie tak jak lubisz. Kameralne studio 35 mkw, ustawne trzy pokoje 60 mkw, a może czteropokojowe mieszkanie 84 mkw?

Przedstawiamy przykładowe rzuty i zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.

Inwestycja Rozbrat znajduje się w Pruszkowie, ul. Rozbrat 3 (2.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ferryman Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rozbrat została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rozbrat nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ferryman Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rozbrat?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rozbrat mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1525 metrów od inwestycji Rozbrat znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tworki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rozbrat znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rozbrat znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pomarańczowa Ciuchcia w odległości 38 m, Academy Szkoła Angielskiego w odległości 345 m, przedszkole w odległości 384 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rozbrat jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Psychoterapii Pruszków w odległości 827 m, Amodent w odległości 948 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rozbrat składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 39 m znajduje się Żabka, w odległości 137 m znajduje się Zbyszko Bis, w odległości 390 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rozbrat w odległości 577 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 627 m znajduje się boisko / kort, w odległości 628 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.12.2020
Data aktualizacji: 01.02.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: