F.B.I. TASBUD S.A. logo

F.B.I. TASBUD S.A.

Warszawa, ul. Balaton 20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Dziś głównym profilem działalności F.B.I. TASBUD S.A. jest generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych na terenie Polski. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra umożliwiają osiągnięcie wspólnego sukcesu, czego dowodem jest realizacja inwestycji kubaturowych z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego. Firma znana jest również na rynkach wschodnich, azjatyckim i afrykańskim, które to z racji swego potencjału stanowią istotny element strategii biznesowej F.B.I. TASBUD S.A., ukierunkowanej na dywersyfikację kierunków sprzedaży. Przedsiębiorstwo sukcesywnie rozbudowuje w swej strukturze segment budownictwa eksportowego, którego główne ogniwo stanowią doskonali polscy specjaliści, posiadający wiedzę i doświadczenie w handlu zagranicznym, oparte również o znajomość lokalnych uwarunkowań. Jako przykład tego potencjału wskazać można udział w inwestycjach zlokalizowanych w Libii, polegających na modernizacji fabryk – cementowni. Realizacja tych przedsięwzięć umożliwiła wdrożenie w F.B.I. TASBUD S.A. profesjonalnych metod zarządzania procesami, dzięki którym każdy etap procesu budowlanego pozostaje pod szczególną kontrolą, nadzorem wykonawczym i inwestycyjnym zapewniając w ten sposób utrzymanie polityki jakości na najwyższym poziomie.

Głównym atutem firmy są jej pracownicy – niektórzy związani są z nią od początku jej istnienia, a więc od 30 lat. Kadra F.B.I TASBUD S.A. składa się z polskich ekspertów różnych specjalizacji. Ich doświadczenie, entuzjazm i pracowitość pozwalają na skuteczne i precyzyjne realizowanie zadań, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności wobec często zmieniających się wymagań Inwestorów.

Kontakt

F.B.I. TASBUD S.A. logo
F.B.I. TASBUD S.A.
Warszawa, ul. Balaton 20
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: