Euro dom 2004 Sp. z o.o. logo

Euro dom 2004 Sp. z o.o.

Katowice, ul. Kochanowskiego 4/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

EURO DOM 2004 Sp. z o.o. działa w branży deweloperskiej od 2004 roku. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej i elastycznie dostosowanej do ich potrzeb usługi obejmującej realizację projektu budowlanego od pozyskania gruntu poprzez projektowanie z renomowanymi biurami architektonicznymi, uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych domów wraz z infrastrukturą ich otoczenia.

EURO DOM 2004 Sp. z o. o. to profesjonalna firma w branży deweloperskiej, która poprzez działalność w segmencie budowlanym pełni rolę nowoczesnego koordynatora na rynku krajowym realizując swoje inwestycje:

-domy jednorodzinne ( wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej),

-zabudowa szeregowa

-mieszkania i apartamenty

W swojej działalności firma skupia się na doborze atrakcyjnych lokalizacji, zakupie gruntów, przeprowadzeniu zintegrowanego procesu inwestycyjnego oraz sprzedaży gotowych obiektów mieszkalnych. Taki model działalności jest możliwy dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami w branży budowlanej, finansowej i prawnej.

Kontakt

Euro dom 2004 Sp. z o.o. logo
Euro dom 2004 Sp. z o.o.
Katowice, ul. Kochanowskiego 4/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: