Emerhouse logo

Emerhouse

Warszawa, ul. Kłosowa 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Emerhouse to prężnie rozwijająca się firma dla której priorytetem jest dobro, zadowolenie i satysfakcja klienta. Jesteśmy doskonale dobranym zespołem profesjonalistów dającym gwarancję udanej i profesjonalnie przeprowadzonej transakcji. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą systematycznie autorskie szkolenia z wybitnym specjalistą w dziedzinie nieruchomości. Są perfekcyjnie przygotowani do swojej pracy i wkładają w nią nie tylko swój czas , rozum lecz również serce. Często współpraca z naszym doradcą to przyszła wieloletnia przyjaźń.

Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa licencjonowany pośrednik, który przeanalizuje dokumenty i zadba o profesjonalną i rzeczową formę umowy przedwstępnej. Będzie również z tobą podczas umowy kupna służąc radą i fachową wiedzą Z nami jesteś bezpieczny a twój kapitał idealnie zainwestowany. Jeśli nie posiadasz kapitału na zakup swojej wymarzonej nieruchomości nasi doradcy finansowi pomogą Ci przebrnąć przez zawiłe formularze wniosków kredytowych, zebrać wymaganą dokumentację i znajdą najkorzystniejszy kredyt wśród 23 ofert bankowych Naszej firmie możesz zlecić nie tylko zakup i sprzedaż nieruchomości , lecz również jej aranżację i adaptację w najnowszej technologii i najmodniejszym desingu , przeprowadzoną przez wybitnych w swojej dziedzinie specjalistów.

Decydując się na współpracę z naszą firmą masz gwarancję bezpiecznej ,szybko przeprowadzonej transakcji i pełną satysfakcję od A do Z.

Kontakt

Emerhouse logo
Emerhouse
Warszawa, ul. Kłosowa 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: