Emaus Residence logo

Emaus Residence

Kraków, Rynek Główny 30/10
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w branży projektowej jak i wykonawczej. Na rynku mieszkaniowym działamy już od 24 lat.

Duże zaplecze organizacyjne, szeroka wiedza poparta doświadczeniem w nadzorowaniu dużych budów, stanowi gwarancję najlepszego wykonania inwestycji oraz bezpieczeństwa prowadzonych przez nas przedsięwzięć.

To nie tylko słowa. Nasze portfolio obejmuje realizacje osiedli, hoteli, biurowców i kamienic w różnych miastach na terenie Polski, a także prestiżowe obiekty budowlane na terenie Krakowa m.in: zaprojektowaliśmy i zorganizowaliśmy budowę dwóch willi miejskich przy ul. Korzeniowskiego 23 i 23a, przebudowę i nadbudowę kamienicy przy ul. Bronowickiej 56, zaprojektowaliśmy ekskluzywną zabudowę wielorodzinną przy ul. Leśnej (na skrzyżowaniu z ul. 28 Lipca 1943), czy apartamentowiec z widokiem na Wawel przy Placu na Groblach 5. Odrębną naszą działalnością są budynki biurowe. Jesteśmy właścicielami ponad 60.000 m2 biur w budynkach przy ul. Jasnogórskiej, Halickiej, Marcika, Zakopiańskiej, Armatury, Łagiewnickiej i pl. Lassoty.

Naszym celem jest dbałość o zadowolenie klienta poprzez nastawienie na jakość realizacji i współpracę z najlepszymi partnerami biznesowymi. Dzięki takiemu podejściu wypracowaliśmy sobie markę stabilnego i wiarygodnego inwestora.

Kontakt

Emaus Residence logo
Emaus Residence
Kraków, Rynek Główny 30/10
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: