Elandom Nieruchomości logo

Elandom Nieruchomości

otwocki, Józefów, ul. Skłodowskiej 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ELANDOM NIERUCHOMOŚCI – firma działająca na rynku obrotu nieruchomościami od 2002 roku na obszarze linia otwockiej i Warszawy. Agencję nieruchomości, jak każda firmę tworzą ludzie ze swoim doświadczeniem, wiedzą, praktyką i interdyscyplinarnymi umiejętnościami, które w nieruchomościach są niezbędne.

Sprzedajemy skutecznie, kupujemy korzystnie i wynajmujemy nieruchomości dzięki zaufaniu jakim darzą nas klienci. Badamy stan prawny każdej nieruchomości, wyprowadzamy sprawy spadkowe, podziałowe lub prostujemy je tak aby nieruchomość była gotowa do wystawienia na rynek i skutecznego nią obrotu.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu lub innego sposobu finansowania, także leasingu nieruchomości dla klientów komercyjnych. Realizujemy wyjazdowe zlecenia zgodnie z destynacjami wyznaczonymi przez klientów. Dbamy o portfele inwestycyjne klientów, restrukturyzujemy oraz weryfikujemy ich aktualny stan. Rozumiemy potrzeby klientów a co za tym idzie, każdą transakcje traktujemy indywidualnie i z należytą starannością.

Nieruchomości to nasza pasja,odwzajemniona miłość, nasze ukochane dzieci i zawsze staramy się dobrać wedle potrzeb i oczekiwań klientów najlepsze dla nich rozwiązanie nieruchomościowe.

Mamy klientów którzy powierzają nam nieruchomości na lata aby zaopiekować się i zarządzać czy administrować ich majątkiem.Zatem wyszukujemy najemców stabilnych i rzetelnych, wynajmujemy z datą pewną i okazjonalnie. Przekształcamy nieruchomości które stoją bezużytecznie w produkty finansowe, przynoszące wymierne korzyści właścicielom. Współpracujemy z architektami, wnętrzarzami, sprawdzonymi i pewnymi wykonawcami remontowo – budowlanymi, ogrodnikami, specjalistami od sprzętu audio oraz telewizji przemysłowej. rzeczoznawcami majątkowymi, kierownikami budów, ubezpieczycielami,firmami sprzątającymi, . Krótko mówiąc współpracujemy ze wszystkimi którzy cieszą się dobrym imieniem i słyną z dobrej jakości swoich usług.

Posiadamy licencje certyfikowane do obrotu na rynku nieruchomościowym oraz polisy ubezpieczeniowe, kształcimy się i rozwijamy.

Znajdujemy korzystne rozwiązania dla komfortu, inwestycji i bezpieczeństwa naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Elandom Nieruchomości logo
Elandom Nieruchomości
otwocki, Józefów, ul. Skłodowskiej 14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: