Dworek Nieruchomości logo

Dworek Nieruchomości

Gdańsk, ul. Koziorożca 3a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Dworek Nieruchomości – doświadczenie

Od początku działalności tj. 01.08.2000 roku, skupiamy swe działania wokół obsługi rynku nieruchomości. Wieloletnia praktyka i obserwacja dynamiki rozwoju polskiego rynku nieruchomości, jego wrażliwości na sygnały zewnętrzne, tworzy fundament naszego realistycznego stawiania diagnoz i formułowania perspektyw dla rynku.

Dworek Nieruchomości – wiedza

Inwestujemy w permanentne kształcenie teoretyczne i umiejętności praktycznych, nadto współpracujemy i wymieniamy informacje ze środowiskiem podmiotów gospodarczych współtworzących rynek nieruchomości, co w rezultacie umożliwia nam wyprzedzające reagowanie na fluktuacje zachodzące na rynku nieruchomości.

Dworek Nieruchomości – uprawnienia

Dworek Nieruchomości to siła wiedzy i doświadczenia na rynku nieruchomości budowanego od 2000 roku, potwierdzonych formalnie państwowymi uprawnieniami zawodowymi oraz stabilnym funkcjonowaniem na rynku od prawie ćwierć wieku.

Właściciel firmy posiada uprawnienia państwowe nadane w wyniku zdobycia wymaganej wiedzy i praktyki potwierdzonej trzy etapowymi egzaminami państwowymi, przez ministrów właściwych do spraw nieruchomości i budownictwa - obecnie Ministerstwo Rozwoju i Technologii - Departament Gospodarki Nieruchomościami.

1. rzeczoznawca majątkowy upr. 8254

a) certyfikat Związku Banków Polskich nr 1687

2. pośrednik w obrocie nieruchomościami upr. 6182

Kontakt

Dworek Nieruchomości logo
Dworek Nieruchomości
Gdańsk, ul. Koziorożca 3a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: