Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

DS Invest Dominik Szumski logo

DS Invest Dominik Szumski

Szczecin, ul. Królewicza Kazimierza 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

“DS INVEST Dominik Szumski” jest młodą i sukcesywnie rozwijającą się firmą. Jesteśmy zespołem maksymalnie angażującym się w swoją pracę. Lubimy wyzwania i trudne zadania, które nas mobilizują.Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Od pierwszego kontaktu służymy radą i pomocą.

Firmę powołaliśmy w celu realizacji profesjonalnej obsługi rynku nieruchomości. Chcemy rzetelnie zaspokajać potrzeby naszych Klientów.

Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Fakt, że ciągle zdobywamy nowe informacje i dane o rynku nieruchomości, a tym samym poszerzamy naszą wiedzę oraz ofertę umożliwia naszym zdaniem, najpełniejsze zaspokojenie Państwa potrzeb.

Głównym celem firmy jest dalszy intensywny rozwój, ubogacanie oferty firmy, ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Dążymy także nieustannie do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, aby Klienci byli zawsze zadowoleni. Profesjonalizm, rzetelność i uczciwość to podstawowe wyznaczniki naszych działań. Wszystko to ma także służyć ciągłemu umacnianiu naszej pozycji na rynku nieruchomości.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania korzystnej współpracy. Będziemy zobowiązani za zainteresowanie się naszą ofertą i powierzenie nam swoich problemów.

Kontakt

DS Invest Dominik Szumski logo
DS Invest Dominik Szumski
Szczecin, ul. Królewicza Kazimierza 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023