Domy z pomysłem logo

Domy z pomysłem

Słupsk, ul. Mostnika 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą działającą na słupskim rynku deweloperskim od 2013 roku. Specjalizujemy się w budowie domów jedno- i wielorodzinnych wolno stojących, bliźniaczych i szeregowych.

Współpracując z najlepszymi architektami realizujemy tylko projekty autorskie niepowielające powszechnie stosowanych schematów. Podczas tworzenia każdego domu kładziemy szczególny nacisk na kształtowanie nowoczesnego i funkcjonalnego układu wnętrza, tak aby powstała przyjazna i wygodna przestrzeń dla Twojej Rodziny. Dbamy również o zachowanie prawidłowych proporcji zewnętrznych bryły oraz jej estetykę. Ze szczególną starannością pracujemy nad detalem i rozwiązaniami materiałowymi. Naszym celem jest tworzenie domów ponadczasowych, subtelnie łączących tradycję ze współczesną stylistyką architektury mieszkaniowej.

Naszą ostatnio zrealizowaną inwestycją jest projekt Przy Jodłowej. Obiekt, zlokalizowany w Słupsku przy ul. Jodłowej 79, liczy sobie 4 mieszkania, w tym dwa z antresolą, od którego rozpoczął się rozwój naszej firmy na rynku nieruchomości.

Nasze zaangażowanie oraz wytrwała praca doświadczonego zespołu pracowników pozwala na realizacje inwestycji, których atrakcyjna lokalizacja, wysoka jakość oraz wartościowa architektura znajdują uznanie Klientów. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie inwestycje zabezpieczone są rachunkiem powierniczym.

Satysfakcja i radość naszych Klientów jest najlepszą recenzją i motywacją do dalszej pracy.

Kontakt

Domy z pomysłem logo
Domy z pomysłem
Słupsk, ul. Mostnika 3
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: