Lofthaus Zabłocie

27 zdjęć

Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lofthaus Zabłocie dostępnych jest 46 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (12)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 46 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 89 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 617 do 16 502 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się 35 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Lofthaus Zabłocie logo

W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych przestrzeni także znajdą coś dla siebie – na wyższych kondygnacjach ulokowano przestronne apartamenty z zielonymi tarasami.

Dla komfortu mieszkańców, w garażu podziemnym przewidziano 103 miejsca postojowe. Aby wyjść naprzeciw nowym miejskim trendom, 12 stanowisk zostanie wyposażonych w instalację 400V do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a na wyższych piętrach – balkony, loggie lub zielone tarasy.

Dla tych, którzy cenią dobrą architekturę, Lofthaus Zabłocie oferuje wyważone połączenie nawiązującego do zabudowy loftowej charakteru, białych brył budynków i powierzchni zielonych.

Główne elewacje budynków zaprojektowano w okładzinie ceglanej, która nadaje inwestycji charakterystyczny ton, doskonale wpisujący się w historyczny charakter dzielnicy. Koncept ten uzupełniają grafitowe elementy na elewacjach i dachu oraz grafitowa stolarka okienna. Wnętrze działki to wyważona biel i antracyt, które nadają inwestycji lekkości i nowoczesnego fasonu.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie znajduje się na Podgórzu, ul. Kiełkowskiego 10 (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Convector Development Spółka z o.o.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofthaus Zabłocie w sprzedaży jest 46 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 89 metrów kwadratowych , w cenie od 11 617 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Convector Development Spółka z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Kameralna w relacji do wielu innych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu lokalizacja budynków, oddzielonych od intensywnego ruchu samochodowego i zatłoczonej, „patrzącej w okna” zabudowy, zapewni mieszkańcom miejski ekwiwalent spokoju. Ulica Kiełkowskiego to ciągle mniej intensywnie zabudowana część dzielnicy, w której dominuje sąsiedztwo biurowe, firm i niskich, jednorodzinnych domów. Także dzięki wygospodarowaniu zielonych dziedzińców, jasno oddzielono od przestrzeni publicznej przestrzeń prywatną inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofthaus Zabłocie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kuklińskiego. W najbliższej okolicy znajduje się także SKM PKP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lofthaus Zabłocie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 270 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Kids&Co w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofthaus Zabłocie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie w odległości 190 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Fame Sport Club, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2021
Data aktualizacji: 31.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu

Oferty na Podgórzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: