Lofthaus Zabłocie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kiełkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Convector Development Spółka z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Kiełkowskiego 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 659 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lofthaus Zabłocie

27 zdjęć

Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Lofthaus Zabłocie logo

W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych przestrzeni także znajdą coś dla siebie – na wyższych kondygnacjach ulokowano przestronne apartamenty z zielonymi tarasami.

Dla komfortu mieszkańców, w garażu podziemnym przewidziano 103 miejsca postojowe. Aby wyjść naprzeciw nowym miejskim trendom, 12 stanowisk zostanie wyposażonych w instalację 400V do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a na wyższych piętrach – balkony, loggie lub zielone tarasy.

Dla tych, którzy cenią dobrą architekturę, Lofthaus Zabłocie oferuje wyważone połączenie nawiązującego do zabudowy loftowej charakteru, białych brył budynków i powierzchni zielonych.

Główne elewacje budynków zaprojektowano w okładzinie ceglanej, która nadaje inwestycji charakterystyczny ton, doskonale wpisujący się w historyczny charakter dzielnicy. Koncept ten uzupełniają grafitowe elementy na elewacjach i dachu oraz grafitowa stolarka okienna. Wnętrze działki to wyważona biel i antracyt, które nadają inwestycji lekkości i nowoczesnego fasonu.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie znajduje się na Podgórzu, ul. Kiełkowskiego 10 (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Convector Development Spółka z o.o.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofthaus Zabłocie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Convector Development Spółka z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Kameralna w relacji do wielu innych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu lokalizacja budynków, oddzielonych od intensywnego ruchu samochodowego i zatłoczonej, „patrzącej w okna” zabudowy, zapewni mieszkańcom miejski ekwiwalent spokoju.

Ulica Kiełkowskiego to ciągle mniej intensywnie zabudowana część dzielnicy, w której dominuje sąsiedztwo biurowe, firm i niskich, jednorodzinnych domów. Także dzięki wygospodarowaniu zielonych dziedzińców, jasno oddzielono od przestrzeni publicznej przestrzeń prywatną inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofthaus Zabłocie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kuklińskiego. W najbliższej okolicy znajduje się także SKM PKP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lofthaus Zabłocie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole 91 Promyczek w odległości 244 m, przedszkole w odległości 265 m, Krakowskie Szkoły Artystyczne w odległości 373 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lofthaus Zabłocie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nessmedica w odległości 565 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 602 m, Artdentina w odległości 608 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofthaus Zabłocie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 137 m znajduje się 1 minute, w odległości 191 m znajduje się Żabka, w odległości 303 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie w odległości 128 m znajduje się Fame Sport Club, w odległości 149 m znajduje się SKS Podgórze, w odległości 156 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.01.2021
Data aktualizacji: 11.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: