Lofthaus Zabłocie

Pod wynajem
MIESZKAJ LEPIEJ, INWESTUJ LEPIEJ

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Convector Development Spółka z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Kiełkowskiego 10
Ceny od: 10 434 zł brutto/m2
Lofthaus Zabłocie

6 zdjęć

Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie
Lofthaus Zabłocie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lofthaus Zabłocie dostępne są 144 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Przedsprzedaż

  Kup mieszkanie w przedsprzedaży i zapłać 50% dopiero przed odbiorem.

 • Przedsprzedaż

  Kup mieszkanie z miejscem postojowym i oszczędź nawet do 28 800 zł.

Opis Inwestycji

Lofthaus Zabłocie logo

W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych przestrzeni także znajdą coś dla siebie – na wyższych kondygnacjach ulokowano przestronne apartamenty z zielonymi tarasami.

Dla komfortu mieszkańców, w garażu podziemnym przewidziano 103 miejsca postojowe. Aby wyjść naprzeciw nowym miejskim trendom, 12 stanowisk zostanie wyposażonych w instalację 400V do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a na wyższych piętrach – balkony, loggie lub zielone tarasy.

Dla tych, którzy cenią dobrą architekturę, Lofthaus Zabłocie oferuje wyważone połączenie nawiązującego do zabudowy loftowej charakteru, białych brył budynków i powierzchni zielonych.

Główne elewacje budynków zaprojektowano w okładzinie ceglanej, która nadaje inwestycji charakterystyczny ton, doskonale wpisujący się w historyczny charakter dzielnicy. Koncept ten uzupełniają grafitowe elementy na elewacjach i dachu oraz grafitowa stolarka okienna. Wnętrze działki to wyważona biel i antracyt, które nadają inwestycji lekkości i nowoczesnego fasonu.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie znajduje się na Podgórzu, ul. Kiełkowskiego 10 (2.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Convector Development Spółka z o.o..

Inwestycja Lofthaus Zabłocie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofthaus Zabłocie pozostały na sprzedaż 144 mieszkania o powierzchniach od 27 do 128 metrów kwadratowych w cenie od 10 434 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 46 m2 (40 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 90 m2 (90 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 119 m2 (13 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 128 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Convector Development Spółka z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada (12)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 144 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 128 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 434 do 14 352 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się 118 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Kameralna w relacji do wielu innych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu lokalizacja budynków, oddzielonych od intensywnego ruchu samochodowego i zatłoczonej, „patrzącej w okna” zabudowy, zapewni mieszkańcom miejski ekwiwalent spokoju. Ulica Kiełkowskiego to ciągle mniej intensywnie zabudowana część dzielnicy, w której dominuje sąsiedztwo biurowe, firm i niskich, jednorodzinnych domów. Także dzięki wygospodarowaniu zielonych dziedzińców, jasno oddzielono od przestrzeni publicznej przestrzeń prywatną inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofthaus Zabłocie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Lofthaus Zabłocie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kuklińskiego. W najbliższej okolicy znajduje się także SKM PKP.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 270 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Kids&Co w odległości 290 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofthaus Zabłocie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się 1 minute, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się King Square.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofthaus Zabłocie w odległości 190 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Fame Sport Club, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2021
Data aktualizacji: 16.04.2021
Lofthaus Zabłocie logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Czyżewskiego 1 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: