Capital Property logo

Capital Property

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82
O nas
Kontakt

Informacje o nas

CAPITAL PROPERTY – Commercial & Housing” to marka nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych Premium należąca do firmy Muskat & Wicher sp. z o.o. sp.k. działającej na trójmiejskim rynku nieruchomości od ponad 10 lat.

Capital Property tworzą ludzie, którzy łączą w sobie pasję dotyczącą rynku nieruchomości oraz wieloletnie już doświadczenie. Nasza Wiedza i znajomość realiów lokalnego rynku nieruchomości doskonale uzupełniają się i współgrają w codziennej pracy. Różnorodność charakterów, zainteresowań i naszych umiejętności sprawia, że praca sprawia nam przyjemność, co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. W pracy stawiamy na atmosferę, bo przecież to co dzieje się wewnątrz firmy prezentujemy na zewnątrz. Każdego dnia próbujemy dokładnie zrozumieć i spełniać potrzeby naszych klientów.

W ciągu tych kilkunastu lat równolegle do rynku mieszkaniowego rozwijaliśmy również naszą działalność na rynku komercyjnym świadcząc usługi dla takich marek jak: Tiger Gym, Lpp, Carry, Douglas, Panattoni, ING Bank, Credit Agricole, Ge Money Bank, Getin Bank, Bank BPH. Zajmujemy się zarówno wynajmem jak i poszukiwaniem atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych do zakupu dla naszych kluczowych inwestorów indywidualnych oraz gruntów inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych.

Kontakt

Capital Property logo
Capital Property
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: