Budrox logo

Budrox

Gostynin, ul. Płocka 44A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych "BUDROX" powstało w 1988 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością . Właścicielami spółki są: Maciej Tadeusz Budny i Krzysztof Stanisław Piwoni.

Pierwotną siedzibą spółki w początkach jej działalności było miasto Sierpc, z dniem 1 marca 1991r. firma przeniosła swoją siedzibę do Gostynina na ul. Floriańską.

Rozbudowa firmy zaowocowała zbudowaniem nowego budynku biurowego w Gostyninie przy ulicy Bierzewickiej w 1994r. BUDROX z małej zatrudniającej 15 pracowników firmy przekształciło się w duże przedsiębiorstwo zatrudniające przeciętnie 200 osób.

Wzrost firmy i jej ciągły rozwój zaowocował wybudowaniem nowoczesnego budynku administracyjnego w 1999r, zlokalizowanego w Gostyninie przy ul. Płockiej 44a.

Wynikiem rozwoju firmy było również uruchomienie produkcji płyt styropianowych, a w latach następnych produkcji betonu. Właściciele firmy aby sprostać rosnącej konkurencji na rynku podejmują coraz to nowsze działania inwestycyjne. W roku 2011 powstała na terenie firmy nowoczesna fabryka, która będzie zajmować się przerobem elementów stalowych. Dzięki temu firma BUDROX będzie mogła zaoferować swoim klientom nowe produkty, najwyższej jakości.

Firma BUDROX nie zapomina, że integralną częścią sukcesu przedsiębiorstwa są ludzie, którzy mają ogromny wkład w skuteczność funkcjonowania i rozwój przedsiębiorstwa. Trzon firmy stanowią pracownicy, którzy są z nią związani od początku istnienia. Są oni zainteresowani rozwojem i sukcesem przedsiębiorstwa. Ustalona przez zarząd polityka kadrowa ma znaczenie strategiczne dla firmy. W każdej najtrudniejszej sytuacji firma może liczyć na swoich najlepszych pracowników.

Z ludźmi związana jest również działalność socjalna firmy. "BUDROX" promuje aktywny wypoczynek, włączając w to swoich pracowników-istnieje drużyna piłki nożnej , tenisowej.

Zarząd firmy wspiera również społeczność lokalną, świadcząc pomoc w różnej postaci dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

"BUDROX" to przede wszystkim ludzie, którzy w nim pracują . Ponieważ Zarząd zawsze zdawał sobie z tego sprawę , może dziś mówić o sukcesie firmy.

Kontakt

Budrox logo
Budrox
Gostynin, ul. Płocka 44A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: