Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Budomal logo

Budomal

Koszalin, Franciszkańska 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMAL® jest jedna z większych i prężnie rozwijających firm budowlanych województwa zachodniopomorskiego. Istniejemy i bezustannie prowadzimy działalność od 1990 roku.

Od grudnia 2001 roku funkcjonujemy jako Spółka Jawna, a nazwa BUDOMAL jest prawnie zastrzeżonym znakiem handlowym należącym do naszej firmy. Prawo patentowe do nazwy uzyskaliśmy w roku 2005 przez Urząd Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

W marcu 2010 roku przedsiębiorstwo świętowało 20-lecie istnienia firmy na rynku. Dziękujemy serdecznie za wsparcie oraz owocną współprace wszystkim firmom i osobom prywatnym, które przysłużyły się do naszego sukcesu.

W swojej działalności przeprowadzimy szereg inwestycji i remontów, głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy duże doświadczenie zawodowe i długoletnie rozeznanie na rynku budowlanym. Dzięki wysoce wyszkolonej kadrze inżynieryjno-technicznej, jesteśmy w stanie stworzyć fachowe i odpowiedzialne zespoły pracowników.

Kontakt

Budomal logo
Budomal
Koszalin, Franciszkańska 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023