BUDICA logo

BUDICA

Łódź, Brukowa 16 pok 103
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BUDICA- firma budowlana, deweloper specjalizująca się w realizacji wysokiej jakości domów jednorodzinnych i budownictwa wielorodzinnego. Firma prowadzi liczne inwestycje teren - Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Lutomiersk oraz Brzeziny. Jako generalny wykonawca specjalizujemy się głównie w murowaniu domów jednorodzinnych 'pod klucz'. Do tej pory wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów i liczba ta stale rośnie. Wykonując nasze usługi dla prywatnych inwestorów pamiętamy, że często współtworzymy miejsce, w którym spędzą oni całe życie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby budynek,dom wielorodzinny, który wykonujemy stał się idealnym miejscem dla rodziny.

BUDICA to nie tylko ludzie o olbrzymim doświadczeniu, na nasz sukces składa się również wysiłek wielu wąsko wyspecjalizowanych firm zewnętrznych, z których usług korzystamy. Dobrze obliczony harmonogram robót w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami załóg i nowoczesnym sprzętem, tworzy z naszej firmy najlepszego partnera w budowie Twojego domu.

Kontakt

BUDICA logo
BUDICA
Łódź, Brukowa 16 pok 103
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: