Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Breevast Development logo

Breevast Development

Warszawa, Plac Trzech Krzyży 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Breevast to jedna z największych firm holenderskiego sektora budowlanego nieruchomości i usług. Została założona w 1963 roku w Amsterdamie. W 1989 roku przekształciła się w spółkę akcyjną. W 2000 roku została wykupiona przez jednego właściciela, który posiada 100% udziałów.

Od momentu powstania zajmuje się budownictwem na całym świecie.

Z biegiem czasu i w miarę realizacji kolejnych projektów firma zyskała renomę rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Breevast specjalizuje się w budowie nowoczesnych obiektów handlowych, budynków biurowych i usługowych oraz osiedli mieszkaniowych. Do zrealizowanych ostatnio projektów należą między innymi: budynek biurowy pod nazwą “Office Standhouderskade” w Amsterdamie, “Finance Tower and Rac” w Brukseli oraz centrum handlowe “The Shops at Tanforan” w San Francisco. Firma Breevast prowadzi działalność developerską oraz usługową w zakresie: administrowania budynkami, pośrednictwa w transakcjach handlowych oraz w zakresie wynajmu obiektów, których jest właścicielem.

Wartość spółki podnoszą zakupione przez nią nieruchomości. W ostatnim czasie firma stała się właścicielem m.in. Hotelu Carlton w Bratysławie, wykupiła powierzchnie usługowe i biurowe przy międzynarodowym porcie lotniczym w Bratysławie oraz nabyła budynek biurowy “Offices of Engetrim” w Antwerpii.

Efektywna praca kadry kierownicznej i dynamiczny rozwój firmy przekłada się na jej wyniki finasowe. W roku 2006 obroty firmy przekroczyły wartość 1,30 mld Euro.

Od kilku lat firma badała możliwości rozszerzenia swej działaności  na terenach obecnej Unii Europejskiej. Ekspansję rynku europejskiego zapoczątkowała działalnością deweloperską na terenie Polski i ustanowiła spółkę pod nazwą Breevast Development Sp. z o.o. do realizacji projektu mieszkaniowego “Osiedle Tulipany” w Warszawie przy ul. Strumykowej.

Kontakt

Breevast Development logo
Breevast Development
Warszawa, Plac Trzech Krzyży 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023