BORUNI INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A logo

BORUNI INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A

Kraków, Lea 16A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BORUNI INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A istnieje na rynku od 2006 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej MIKOŁAJCZYKI AMBER GROUP, której początki sięgają lat 80-tych.

Nasza spółka ma krajowy kapitał i rodowód. Od momentu powstania w sposób dynamiczny i konsekwentny powiększamy swój dorobek inwestycyjny. Utrzymywanie spółki w dobrej kondycji finansowej oraz krótkie terminy realizacji sprawiają, że Boruni Investments posiada dobrą opinię banków, które chętnie udzielają kredytów na kupowane u nas nieruchomości.

Oferujemy pięknie położone działki, nowoczesne mieszkania - na przejrzystych warunkach i zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko jest zapracować na swoje mieszkanie czy dom, z tego względu czujemy się zobowiązani do zachowania szczególnej staranności w realizowaniu prac i harmonogramów. Bardzo starannie dobieramy partnerów zapewniając przestrzeganie polityki jakości. Inwestycje, które tworzymy, powstają z myślą o klientach – taka idea daje dużo satysfakcji i przekonanie, że przyczyniamy się do spełnienia czyjegoś marzenia.

Pragniemy aby Klient, który nam zaufał nigdy nie czuł się rozczarowany.

Nasi dotychczasowi Klienci mogli nas docenić za rzetelność i wysoka jakość inwestycji.

Klienci, którzy nabyli mieszkania w celach inwestycyjnych w naszej poprzedniej realizacji już wyrazili zainteresownie lokalami przy Lea 16A, co stanowi najlepszy dowód korzystnego stosunku jakości, ceny i stopy zwrotu inwestycji.

Kontakt

BORUNI INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A logo
BORUNI INVESTMENTS SP. Z O.O. S.K.A
Kraków, Lea 16A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: