Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bik-Bud Sp. z o.o. logo

Bik-Bud Sp. z o.o.

śląskie, .
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku od prostych prac ogólnobudowlanych. Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy, odpowiednim szkoleniom oraz współpracy z najbardziej cenionymi firmami z branży, możemy dziś poszczycić się zespołem trzydziestu osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach rzemiosła budowlanego.

Jako firma z dużym doświadczeniem jesteśmy w stanie kompleksowo wybudować domy jedno lub wielorodzinne, czy też małe i średnie obiekty przemysłowe ­ od fundamentów aż pod klucz.

Wieloletnia praktyka pozwala nam również fachowo doradzić klientom w wyborze najlepszych dla ich potrzeb artykułów dostępnych w naszym sklepie. Od samego początku współpracujemy jedynie z najbardziej cenionymi producentami branży budowlanej, ponieważ najważniejsze dla nas jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta.

Kontakt

Bik-Bud Sp. z o.o. logo
Bik-Bud Sp. z o.o.
śląskie, .
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023