Avanu House Sp. z o.o. logo

Avanu House Sp. z o.o.

wrocławski, Kiełczów, ul. Wilczycka
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Avanu House spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana w 2009 roku jako spółka celowa odpowiedzialna za budowę i realizację kompleksu budynków mieszkalnych w miejscowościach Gminy Długołęka k. Wrocławia. Koncentrujemy swoją działalność głównie na terenie miejscowości Kiełczów, Mirków i Długołęka, oraz także miejscowościach dobrze skomunikowanych z centrum Wrocławia, które stanowią dobrą perspektywę rozwoju dla aktywnych Klientów. Satysfakcja Klientów to najwyższy cel i priorytet naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na dobry kontakt, rzetelność i solidność przy procesie kupna i późniejszej eksploatacji oferowanych przez nasz budynków, lokali i mieszkań.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego Klienta zapewniając fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, iż wybór odpowiedniego budynku czy mieszkania jest wyborem na wiele lat, w związku z czym staramy się być Państwa partnerem chcąc tworzyć jak najlepsze warunki do życia. Projektowane przez nas budynki wyróżniają się nowoczesną architekturą, dużą funkcjonalnością z naciskiem na różnorodność aranżacji wnętrz oraz przede wszystkim najwyższymi standardami. Stawiamy sobie nowe wyzwania chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, a naszym priorytetem jest rzetelność.

Kontakt

Avanu House Sp. z o.o. logo
Avanu House Sp. z o.o.
wrocławski, Kiełczów, ul. Wilczycka
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: