Kościuszkowców 7

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Atlanco Sp. z o.o.

Ceny od: 7 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kościuszkowców 7 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
56 m2
Parter
423 244 zł7 600 zł/m²
2
55 m2
1
421 192 zł7 600 zł/m²

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją w dzielnicy Wawer-Anin. Jeżeli szukacie Państwo przestronnego, ustawnego i jasnego mieszkania to znajdziecie je u nas! Na rogu ulic Kościuszkowców i Skrzyneckiego powstaje kameralny budynek wielorodzinny. Wyłącznie 12 mieszkań, na 3 kondygnacjach naziemnych, 2,3 i 4-pokojowych. Wszystkie mieszkania posiadają ogródek lub balkon. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody im. Jana III Sobieskiego wchodzący w skład Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, a bliskość ulicy B. Czecha zapewnia szybką i łatwą komunikację z pozostałą częścią Warszawy. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia mieszkań!

Inwestycja Kościuszkowców 7 znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Kościuszkowców 7 (10.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Atlanco Sp. z o.o..

Inwestycja Kościuszkowców 7 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kościuszkowców 7 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 55 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 55 do 56 m2 w cenie od 421 192 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Atlanco Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 56 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 421 192 do 423 244 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 600 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kościuszkowców 7

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 50 metrów od inwestycji Kościuszkowców 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kajki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kościuszkowców 7 znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przystań po szkole w odległości 500m, Międzynarodowa Szkoła Wing Tsun Kung Fu Si-Fu Dariusza Gradowskiego w odległości 750m, KidsCollege Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 200 m znajduje się Home Spa Warsaw. Spa & Wellness. Day Spa, w odległości 350 m znajduje się Dieto-TeKa Plus Promocja zdrowia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1050 m znajduje się Kościół Św. Feliksa z Kantalicjo, w odległości 1150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski, w odległości 1200 m znajduje się Siedziba główna Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy im. K. I. Gałczyńskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 650 m znajduje się Arkadia Royal. Hotel, w odległości 650 m znajduje się Rezerwat im. Króla Jana Sobieskiego.

Data publikacji: 18.03.2019

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie