Arveo Development logo

Arveo Development

Wrocław,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy od budowy domu jednorodzinnego na wrocławskim Brochowie. Zadanie nie było łatwe, gdyż działka nie była objęta MPZT i jej wymiary były problematyczne: była dość wąska i niewielka, dom jednak powstał szybko i sprawnie m.in. dzięki ekipie budowlanej z którą nadal współpracujemy. Poradziliśmy sobie z tym niełatwym jak na początek zadaniem i … złapaliśmy bakcyla. Poczuliśmy smak satysfakcji z tworzenia czegoś, co może być dla kogoś wymarzonym miejscem na ziemi. Zwłaszcza, że nadal, tak samo jak na początku, budujemy tak, jakbyśmy budowali dla siebie. Poczynając od samej koncepcji, poprzez prace nad projektem, wykończenie, rozwiązania związane z dokumentacją – wszystkie nasze działania podejmujemy z myślą o tych, którzy będą tam mieszkać.

Kolejnym naszym przedsięwzięciem była budowa szeregu sześciu domów jednorodzinnych w podwrocławskich Zacharzycach. Idea powstała pod koniec 2011 roku, w tym też czasie kupiliśmy działkę i w kwietniu 2012 rozpoczęliśmy budowę pierwszych dwóch domów. Ze względów finansowych zdecydowaliśmy się na realizację etapami – nie chcieliśmy obciążać działki naszymi zobowiązaniami. Pierwszy etap zakończyliśmy na wiosnę 2013, w połowie roku pierwszy budynek został zasiedlony. A my w lipcu 2013 rozpoczęliśmy kolejny etap: budowę budynków 3 i 4. Podczas tej budowy nie byliśmy już sami – towarzyszyli nam przyszli właściciele tych domów. Obecnie ten etap mamy już za sobą, w naszych budynkach mieszkają już rodziny, stały się już domem. To olbrzymia radość i frajda.

W międzyczasie postanowiliśmy skorzystać z suchej i ciepłej jesieni i wylaliśmy fundamenty pod ostatnie budynki. Wyjątkowo łaskawa aura zachęciła nas do dalszych prac i w ten oto sposób w ciągu zimy nasze budynki zyskały ściany i stropy. Dzięki temu, inwestycja została zakończona w sierpniu 2014 r.

I co dalej? Planujemy następne przedsięwzięcie. Oczywiście w południowej okolicy Wrocławia, bo uważamy, że tu jest najlepiej: najbliżej do Centrum, najwygodniejszy i najszybszy dojazd. Sami mieszkamy w południowej części Wrocławia i jesteśmy z nią związani od zawsze.

I tym razem zrobimy krok dalej: planujemy wybudować kameralne mieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Takie, aby mogli sobie na nie pozwolić młodzi ludzie, którzy chcieliby skorzystać z programu MdM, ci którzy nie chcą gnieździć się w maleńkich klitkach w mieście.

Kontakt

Arveo Development logo
Arveo Development
Wrocław,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: