Arkony Sopot Sp. z o.o. logo

Arkony Sopot Sp. z o.o.

Sopot, Al. Niepodległości 737A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Arkony Sopot Sp. z o.o z siedzibą w Sopocie to część międzynarodowego holdingu finansowego Arkony Holdings Limited powołanego przez polskiego przedsiębiorcę Cezarego Nazara.

Spółka specjalizuje się w działalności inwestycyjnej w branży prestiżowych nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, położonych wyłącznie w najlepszych lokalizacjach. Powiązanie z tak dużym podmiotem oznacza bezpieczeństwo i pewność realizacji inwestycji na najwyższym poziomie.

Arkony Sopot jest kolejnym przedsięwzięciem Cezarego Nazara, który podczas ponad 20-letniej działalności biznesowej udowodnił, że potrafi ze swoich marzeń stworzyć projekty wyróżniające się na skalę europejską, których wartość wzrasta w miarę rozwoju przedsiębiorstwa. Istotą sukcesu projektów Cezarego Nazara jest optymalne zarządzanie, wdrażanie standardów jakościowych i wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Kontakt

Arkony Sopot Sp. z o.o. logo
Arkony Sopot Sp. z o.o.
Sopot, Al. Niepodległości 737A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: