Anix Nieruchomości logo

Anix Nieruchomości

Poznań, ul. Rawicka 42
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ANIX Nieruchomości - Inwestycje Spółka jawna powstała w maju 2006 roku.

Od początku swojej działalności spółka sukcesywnie realizuje coraz to większe inwestycje, m.in. budowa willi miejskiej w Tarnowie Podgórnym, budowa willi miejskiej w Luboniu, budowa osiedla mieszkaniowego w Wirach (gmina Komorniki).

Na początku 2007 r. spółka ANIX w ramach swojej działalności otworzyła nowy dział - zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Spółka posiada w swoim portfelu kilka wspólnot mieszkaniowych oraz zajmuje się administracją kilkudziesięciu lokali mieszkalnych należących do osób fizycznych. Ze szczegółami w/w usług można się zapoznać w dziale oferta.

W roku 2009 Anix Nieruchomości- Inwestycje S.j. rozpoczęła nową inwestycję w Rokietnicy k/Poznania, budowę 16 energooszczędnych domów jednorodzinnych.

Od 2013 roku Anix realizuje kolejną własną inwestycję- budowę mieszkań w Komornikach przy ul. Brzoskwiniowej.

Poza wyżej wymienionym szerokim wachlarzem usług z zakresu inwestycji i zarządzania nieruchomościami, Anix od maja 2006 roku nieprzerwanie zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, wycenami nieruchomości oraz doradztwem inwestycyjnym. Spółka posiada ogromne grono stałych klientów, które stale się powiększa.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Cechuje nas duża wiedza i profesjonalizm.

ANIX jest członkiem:

- Polskiej Federacji Runku Nieruchomości

- Wielkopolskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

- Poznańskiego Konsorcjum Agencji Nieruchomości "REAL NET" Sp. z o.o., administratora sieci wymiany ofert - MLS.

Kontakt

Anix Nieruchomości logo
Anix Nieruchomości
Poznań, ul. Rawicka 42
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: