Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Amidom Nieruchomości logo

Amidom Nieruchomości

Warszawa, ul. Marszałkowska 7 lok.17
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Amidom Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma, która świadczy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości Warszawy i okolic.

Założycielami firmy są prawnicy z wieloletnią praktyką w zakresie nieruchomości.

Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie, indywidualne podejście do Państwa potrzeb oraz bezpieczeństwo i poufność transakcji.

Nasza oferta obejmuje pośrednictwo we wszystkich transakcjach na rynku nieruchomości (sprzedaż, kupno, najem, wynajem, zamiana, dzierżawa).

Zapewniamy pełną obsługę prawną transakcji, odpowiednią reklamę, wyszukanie sprzedającego lub nabywcy, jak i pomoc przy wyborze i uzyskaniu kredytu.

Wszystkie transakcje naszego biura prowadzone są pod nadzorem pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy posiadają licencję zawodową oraz ubezpieczenie OC.

Firma ma zabezpieczoną stałą obsługę prawną Kancelarii Radców Prawnych, która m.in. reguluje stany prawne nieruchomości, prowadzi sprawy z zakresu prawa własności, zniesienia współwłasności, podziału nieruchomości, zasiedzenia, służebności, sprawy spadkowe, nabycie i podział spadku.

Z nami bezpiecznie sprzedasz bądź kupisz nieruchomość.

Kontakt

Amidom Nieruchomości logo
Amidom Nieruchomości
Warszawa, ul. Marszałkowska 7 lok.17
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023