Alter Nieruchomości s.c. logo

Alter Nieruchomości s.c.

Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok.12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy dynamiczną firmą, która od 2001 r świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna sprzedaży i najmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych, czyli szeroko rozumianym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem prawnym i inwestycyjnym na terenie miasta Białegostoku i okolicach.

Zapraszają Państwa prawnicy - licencjonowani pośrednicy. Współpracujemy z wieloma firmami pokrewnymi na terenie Białegostoku jak i całej Polski. Naszym atutem jest ścisła współpraca w ramach Grupy Premium, co skutkuje posiadaniem olbrzymiej bazy ofert.

Cieszymy się dużym dorobkiem w zakresie pozyskiwania terenów pod inwestycje komercyjne, współpracujemy z dużymi developerami białostockimi jak i z terenu całej Polski.

Łączymy profesjonalizm naszych doradców z latami praktyki i konkretną wiedzą zapewniając Naszym klientom zawsze najwyższą jakość. Tworzymy profesjonalny zespół specjalistów z dziedziny prawa, budownictwa, geodezji, najmu i sprzedaży nieruchomości. Ciągłe doskonalenie naszych umiejętności sprawia, że będą Państwo zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług.

Jesteśmy rzetelnymi doradcami i aktywnymi negocjatorami.

Kontakt

Alter Nieruchomości s.c. logo
Alter Nieruchomości s.c.
Białystok, ul. Św. Mikołaja 1 lok.12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: