Alsecco Sp. z o.o sp.k. logo

Alsecco Sp. z o.o sp.k.

Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 21A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Alsecco sp. z o.o. Sp. k. powstała po zmianach własnościowych, na bazie Alsecco Sp. z o.o. działającej od czerwca 2005 roku. Początkowo swoją działalność koncentrowaliśmy na świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa ogólnobudowlanego i szeroko rozumianego nadzoru inżynierskiego. W tym czasie braliśmy między innymi udział przy budowie galerii handlowej Ascana, autostrady A1 oraz budowy kompleksu mieszkaniowo - handlowo - usługowego w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego, 11 listopada, Malczewskiego i Chełmońskiego.

Doświadczenia zebrane na budowach w całym kraju skłoniły nas do rozpoczęcia własnej inwestycji. W 2010 Alsecco sp. z o.o. sp.k. rozpoczęła działalność deweloperską.

Dnia 1 czerwca 2011 roku firmy Alsecco sp. z o.o. sp.k. i Artnowa połączyły się. Powodem była przeprowadzona wspólna inwestycja osiedla domów jednorodzinnych w Pilchowie współwłaściciela Alsecco sp. z o.o. sp.k. oraz firmy Artnowa.

Połączenie zasobów ludzkich oraz doświadczenia obu firm pozwoli nam jeszcze sprawniej realizować obecnie rozpoczęte oraz przyszłe inwestycje budowlane i deweloperskie.

Obecnie jesteśmy w trakcie budowy Inwestycji Kusocińskiego zlokalizowanego w centrum Szczecina oraz Osiedla domów "Szeroka 26" zlokalizowanego w dzielnicy Krzekowo.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Alsecco Sp. z o.o sp.k. logo
Alsecco Sp. z o.o sp.k.
Szczecin, al. Bohaterów Warszawy 21A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: