Park Leśny

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batalionów Chłopskich, oferowane bezpośrednio przez

Alsecco Sp. z o.o sp.k.

Szczecin, Zdroje, ul. Batalionów Chłopskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park LeśnyPark Leśny

3 zdjęcia

Park Leśny
Park Leśny
Park Leśny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 192 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle mieszkaniowe “Park Leśny” położone jest w pięknym otoczeniu Szczecińskiego Parku Krajobrazowego “Puszcza Bukowa” oraz Jeziora Szmaragdowego. Obejmuje 12 budynków zlokalizowanych w 4 kwartałach. Przyjazna, niska zabudowa (trzy kondygnacje nadziemne), park na terenie osiedla oraz plac zabaw dla dzieci tworzą niepowtarzalną atmosferę spokoju i odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Oddajemy do Państwa dyspozycji mieszkania 1, 2 lub 3 pokojowe o powierzchniach od 28m2 do 65m2. Na specjalne życzenie klienta możliwe jest także wykonanie mieszkania połączonego z dwóch mniejszych. Do każdego mieszkania przyporządkowane jest przynajmniej jedno miejsce postojowe. BezpieczeństwoKażde z mieszkań wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe oraz domofon. Dodatkowo w celu zapewnienia bezpieczeństwa na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring. FinansowanieMieszkania dostępne są także w programie “Rodzina na Swoim” ! Masz problem z uzyskaniem kredytu? Pomożemy Ci w jego uzyskaniu, zadzwoń do biura sprzedaży.Zapraszamy do zasięgnięcia informacji o możliwościach kredytowych w naszym biurze sprzedaży.Etapy inwestycjiInwestycja podzielona została na dwa etapy, pierwszy etap obejmuje kwartały “U1” oraz “U2”, z których każdy składa się z 39 mieszkań. Obecnie ten etap inwestycji został zakończony. Zakończenie drugiego etapu budowy planowane jest na połowę 2013 roku.Osiedle w liczbachOsiedle o najmniejszej powierzchni zabudowy – tylko 18% Powierzchnia działki inwestycyjnej – 22.673,00 m. kw. Powierzchnia zabudowy wszystkich budynków (17,9% pow. działki inwestycyjnej) – 4.067,70 m. kw. Powierzchnia biologicznie czynna (56,3% pow. działki inwestycyjnej) – 12.752,92 m. kw. Powierzchnie utwardzone (25,8% pow. działki inwestycyjnej) – 5.852,38 m. kw. Łączna ilość mieszkań wszystkich budynków – 193 szt. Łączna ilość miejsc parkingowych, w tym 37 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych – 193. Informujemy że prospekt inwestycji jest dostępny w biurze sprzedaży od 30.04.2012 roku.

Inwestycja Park Leśny znajduje się na Zdrojach, ul. Batalionów Chłopskich (7.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Alsecco Sp. z o.o sp.k.

Inwestycja Park Leśny została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 192 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Leśny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Alsecco Sp. z o.o sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Leśny?

Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 10 i 31, a najważniejszą arterią komunikacyjną jest trasa europejska E28, której częścią jest autostrada A6. Znajdują się tu 4 stacje kolejowe, które łączą dzielnicę nie tylko z pobliskimi miejscowościami, ale także z całym południem kraju. Szereg połączeń autobusowych i tramwajowych zapewnia dobrą komunikację z resztą miasta. Mieści się tu także lotnisko szczecińskiego aeroklubu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Leśny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 736 metrów od inwestycji Park Leśny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Zdroje.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Leśny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Leśny znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 25 w odległości 63 m, szkoła w odległości 95 m, Integracyjny Punkt Przedszkolny „Dom Chichotka” w odległości 99 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Leśny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medical Care w odległości 395 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 505 m, Klinika​ ​Implantologii​ ​i​ ​Ortodoncji w odległości 765 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Leśny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 517 m znajduje się Społem, w odległości 606 m znajduje się Lidl, w odległości 620 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Leśny w odległości 102 m znajduje się boisko / kort, w odległości 143 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Inwestycje w pobliżu na Zdrojach

Oferty na Zdrojach

  Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: