AAS Property Investment logo

AAS Property Investment

Łódź, Al. Tadeusza Kościuszki 101
O nas
Kontakt

Informacje o nas

AAS Property Investment jest połączeniem biura nieruchomości, firmy konsultingowej oraz firmy szkoleniowej, która oferuje nową jakość usług. Staramy się zaangażowanie klientów ograniczyć do niezbędnego minimum, a wszystkie obowiązki związane ze sprzedażą, kupnem, wynajmem lub najmem przejąć na siebie.

AAS Property Investment jest firmą, która bardzo dużo czasu poświęca na promowanie inwestowania w nieruchomości, tak więc Państwa domy, mieszkania, fabryki, kamienice trafią nie tylko do nabywców indywidualnych, ale także profesjonalnych inwestorów z kraju i zagranicy. Pozwoli to na zwiększenie ilości potencjalnych nabywców oraz skróci czas realizacji transakcji. Do dyspozycji naszych klientów jest jeden z największych portali biur nieruchomości w Polsce. Daje on możliwość reklamowania się w wielu krajach, gdyż strona jest wielojęzyczna, dostępna zarówno pod adresem polskim www.aas-pi.pl, jak również brytyjskim www.aas-pi.co.uk, międzynarodowym www.aas-pi.com oraz adresem Unii Europejskiej www.aas-pi.eu. Co więcej będzie promowana na terenie całej Wspólnoty Europejskiej, Chin oraz Stanów Zjednoczonych.

AAS Property Investment nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Do naszych usług zaliczyć można: raporty na zamówienie dotyczące zakupu nieruchomości, konsulting, pomoc w sprzedaży nieruchomości, kursy i szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości. Pomagamy odzyskiwać nieruchomości zagrabione przez Państwo. Organizujemy pakietowe zakupy mieszkań pod wynajem oraz pełną opiekę nad wynajmowanym mieszkaniem, oferujemy również nieruchomości zagraniczne, obiekty dla inwestorów oraz monitoring rynku.

Kontakt

AAS Property Investment logo
AAS Property Investment
Łódź, Al. Tadeusza Kościuszki 101
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: