Weekendowe polowanie na mieszkanie

PR4You
PR4You

Data publikacji: 16.09.2019, Data aktualizacji: 19.03.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu

Weekendowe polowanie na mieszkanie
Najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich to nie lada gratka dla poszukujących własnego M. 21 i 22 września w hali nr 3. MTP odbędą się Targi Mieszkań i Domów.

Kwartalna sprzedaż mieszkań na poznańskim rynku nieruchomości osiągnęła poziom ponad 1700 lokali, co stanowi najlepszy wynik w historii. Widać zatem wyraźnie, że rynek nieruchomości w stolicy Wielkopolski jest w rozkwicie. 

Co nas czeka na MTP?

Odwiedzający targi mogą liczyć zarówno na promocyjne oferty jak i premierowe inwestycje. Kluczowe jest również to, że podczas jesiennej edycji imprezy wystawienniczej będzie można zapoznać się niemalże  z całą ofertą mieszkań i domów dostępnych w Poznaniu i okolicach. Swoje propozycje przygotowali najważniejsi i najwięksi deweloperzy. Szukający finansowania na zakup nieruchomości będą mieli możliwość sprawdzenia swojej zdolności kredytowej i zapoznania się z ofertami banków i doradców finansowych. Impreza Nowego Adresu to nie tylko targi ale i bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej można będzie zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest kluczowa przy zakupie mieszkania w kredycie hipotecznym. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą eksperci prawni z Polskiego Związku Firm Deweloperskich i specjaliści od inwestowania w nieruchomości. W czasie targów warto też zawitać do Strefy Porad, w której będzie można skorzystać z bogatego programu bezpłatnych konsultacji. Natomiast najmłodsi targowi goście powinni się udać do specjalnej Strefy Zabaw gdzie mogą mile spędzić czas  pod okiem doświadczonych animatorów.

Co przygotowali deweloperzy?

Dla łowców targowych okazji ciekawą propozycję przygotowała firma Monday DevelopmentKlienci poszukujący mieszkań, które niebawem będą gotowe do obioru, powinni zapoznać się z ofertą osiedla Nowych Kosmonautów. Klucze do pierwszych mieszkań w tej inwestycji przekażemy już pod koniec tego roku. Dodatkowo targowi goście, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na akt notarialny umowy deweloperskiej za jedyną złotówkę. – mówi Iwona Chmielewska Wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Monday Development.

- Chętnych do zamieszkania na Jeżycach z pewnością zainteresuje zapowiedź naszej nowej inwestycji, która zrealizowana zostanie na terenie po byłych zakładach Wiepofamy. To projekt, który odmieni tą część miasta – dodaje. Jak podkreśla deweloper jego przedsięwzięcie przyczyni się do rozwoju dzielnicy. Obejmie bowiem nie tylko stworzenie osiedla mieszkalnego, ale także towarzyszącej mu nowej infrastruktury m.in. drogowej, zieleni, miejsc handlowo-usługowych czy służących do wypoczynku. Nie obędzie się też bez premier. Na targach swoją najnowszą inwestycję zaprezentuje firma VIRKE, która realizuje kolejny projekt na Wildzie – Nowa inwestycja powstaje przy ulicy 28 Czerwca 1956r. pod numerem 176, nieopodal skrzyżowania z ulicą Hetmańską. To nowoczesny, kameralny projekt z 67 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 76 mkw. Miejski charakter budynku podkreślają jego okazałe przeszklenia, a wewnętrzy dziedziniec stworzy zieloną enklawę w centrum miasta. We frontowej części budynku powstaną dwa lokale usługowe, przez co całość harmonijnie dopełni pierzeję ul.  28 Czerwca 1956r.  Inwestycja zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku. – mówi Agata Kaczmarek z firmy VIRKE. – Warto też zaznaczyć, że na poziomie 0 oraz -1 budynku, powstanie hala garażowa, a teren inwestycji będzie zamknięty i monitorowany – dodaje. Już dziś deweloper zaprasza do biura sprzedaży przy ul. Przemysłowej 33/115 na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 28 września w godz. 10 - 15. 

Warto dodać, że organizator przygotował specjalne udogodnienie dla Rodzin w postaci rodzinnego biletu w niższej cenie. Pawilon targowy można odwiedzać w sobotę od godz. 10 do 17 i w niedzielę od godz. 10 do 16. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: