Osiedle przy Okrzei

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAK Future

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek wielorodzinny wykonany według najnowszych technologii stosowanych w budownictwie. 24 lokale mieszkalne dostępne z jednej klatki schodowej. Szeroki wybór opcji metrażowych oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład mieszkań. Garaż wielostanowiskowy - łącznie 10 miejsc postojowych. Cichobieżna winda poruszająca się od poziomu garażu na poszczególne kondygnacje. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych, stolarka PCV z roletami zabezpieczającymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi z możliwością sterowania elektrycznego, ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej sieci ciepłowniczej w okresie zimowym oraz centralnej kotłowni gazowej w okresie letnim – niskie koszty eksploatacji oraz wygoda i bezpieczeństwo użytkowania.

Inwestycja Osiedle przy Okrzei znajduje się w Zgorzelcu, ul. Okrzei (53.1 km od Jeleniej Góry), jest realizowana przez dewelopera AK Future.

Inwestycja Osiedle przy Okrzei jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Okrzei pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 101 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AK Future przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle przy Okrzei

Zgorzelec to miasto położone w województwie dolnośląskim, w części Górnych Łużyc, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej. Jego powierzchnia zajmuje 15,88 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 30 tysięcy osób. Granice miasta otoczone są od południa zachodnią częścią pasm górskich Sudetów, od strony północnej otoczenie stanowi Puszcza Zgorzelecka. Warto wspomnieć o tym, że takie położenie Zgorzelca sprawia, że jest to miasto, w którym najpóźniej na terenie całego kraju zachodzi słońce - związane jest to z przebiegiem 15 południka ziemskiego. Jest to idealne miejsce dla turystów, ze względu na atrakcyjne położenie m.in. blisko Sudetów. Do jednego z najciekawszych miejsc należy Dom Jakuba Boehme, który upamiętnia jego postać i dokonania. Na terenie miasta znajduje się również Miejski Dom Kultury oraz Stadnina Studniska.

Komunikacja

Miasto znajduje się w pobliżu autostrady A4, która ciągnie się wzdłuż Sudetów i Karpat. W Zgorzelcu znajdują się dwie drogi krajowe: nr 30, która biegnie przez Przedgórze Sudeckie oraz nr 9, która jest bezpłatną alternatywą dla autostrady A4, łączącą Zgorzelec z Korczowem. Występują tutaj 2 drogi wojewódzkie: nr 351 na trasie Jagodzin - Jędrzychowice oraz nr 352, łącząca drogę krajową nr 20 w Zgorzelcu z Bogatynią i Czechami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Okrzei mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle przy Okrzei znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Langiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Okrzei znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 w odległości 200 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w odległości 210 m, Szkoła Muzyczna I st w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy Okrzei jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 60 m, Ośrodek Rehabilitacji im. Prof. Dr Wiktora Degi w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Okrzei składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep przy Okrzei, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Okrzei w odległości 120 m znajduje się boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się boisko.

Data publikacji: 27.10.2020

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie