Nowe mieszkania powiat węgorzewski
51 ofert w 1 inwestycji
Sortuj
PORT 69 to prestiżowa inwestycja położona na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w malowniczej miejscowości OGONKI. Na działce z bezpośrednim dostępem do wody i plaży, powstają dwa czterokondygnacyjne apartamentowce, które idealnie wpisują się w otaczający krajobraz. Główną koncepcją przyświecającą projektowaniu PORTU 69, było wyeksponowanie wszystkiego, co najlepsze w tym regionie. Do dyspozycjiPort 69
od 17 694 zł/m²
gotowe
węgorzewski, Ogonki,
ul. Sztynorcka 2
1-3 pokoje, Metraż 20-91 m2

węgorzewski
Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?
Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami
Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji węgorzewski
Przyspiesz swoje poszukiwania
W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.
Skonfiguruj mieszkanieNowe mieszkania na sprzedaż w powiecie węgorzewskim
W powiecie węgorzewskim dostępne są 52 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.
Deweloperzy w powiecie węgorzewskim mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 20 do 91 m², w tym:
- kawalerki - 32 lokale
- mieszkania 2-pokojowe - 10 lokali
- mieszkania 3-pokojowe - 10 lokali
Ile kosztuje nowe mieszkanie w powiecie węgorzewskim?
Najtańsze nowe mieszkanie w powiecie węgorzewskim dostępne w sprzedaży kosztuje 352 236 zł.
Aktualnie na rynku pierwotnym w powiecie węgorzewskim nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.
Węgorzewski - mieszkania gotowe do odbioru
Obecnie deweloperzy w powiecie węgorzewskim oddali do użytku 52 lokale mieszkalne. 52 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 52 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 52 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.
Oferty dostępne na portalu
Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w powiecie węgorzewskim, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:
- mieszkania na parterze - 14 lokali
- mieszkania na parterze z ogródkiem - 14 lokali
- mieszkania na niskich piętrach - 38 lokali
- mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
- mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
- mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali
Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w powiecie węgorzewskim i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.
Polecane Lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż bartoszycki (18 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż elbląski (32 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż ełcki (120 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż giżycki (157 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż iławski (4 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż mrągowski (48 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż olsztyński (17 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż piski (25 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż szczycieński (142 oferty)






