Apartamenty Vęgoria

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWAN S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Port(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż węgorzewski, Węgorzewo, ul. Marszałkowska (1.6 km od centrum Węgorzewa)
  Nova Port
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 35 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Rutkowski Development Sp. J.

Opis Inwestycji

Powierzchnia użytkowa: 2 484 m²Apartamenty Żeglarskie na Mazurach w Węgorzewie na Szlaku Wielkich Jezior. Inwestycja przeznaczona dla miłośników przyrody, aktywnego wypoczynku a zwłaszcza sportów wodnych. Wielkim atutem jest lokalizacja budynku w porcie jachtowym (www.keja.com.pl). W sąsiedztwie inwestycji położone są sklepy, restauracje i kawiarnie.Zarówno forma budynku jak i szczegóły elewacji bezpośrednio nawiązują do rozwiązań architektonicznych spotykanych na Mazurach. Obiekt posiada 41 apartamentów o powierzchniach od 28 do 107 m2 oraz dwa lokale usługowe przeznaczone na restaurację i centrum fitness.

Inwestycja Apartamenty Vęgoria znajduje się w Węgorzewie, Ul. Mała (0.6 km od centrum Węgorzewa), została zrealizowana przez dewelopera WAN S.A..

Inwestycja Apartamenty Vęgoria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych apartamentów. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Vęgoria pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 41 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 3 286 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WAN S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 43 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Vęgoria

Węgorzewo to miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie węgorzewskim, siedziba gminy miejskiej Węgorzewo, położone przy drodze krajowej Giżycko-Kętrzyn, nad rzeką Węgorapą oraz pobliskim jeziorem Mamry. W mieście brak uciążliwego przemysłu. Od 1 stycznia 2002 miasto powiatowe. Według danych z 30 czerwca 2012 r. miasto miało 11 644 mieszkańców.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Vęgoria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Apartamenty Vęgoria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Vęgoria znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole "Iskierka" w odległości 270 m, Przedszkole nr 2 w Węgorzewie w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Węgorzewie w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Vęgoria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w odległości 140 m, Szpital w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Vęgoria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Vęgoria w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.01.2013

Data aktualizacji: 27.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie