Osiedle Kalina

Mieszkania na sprzedaż ul. Hutnicza, oferowane bezpośrednio przez Axo-Invest Artur Połuch

stalowowolski, Stalowa Wola, ul. Hutnicza
Ceny od: 5 900 zł brutto/m2
Osiedle Kalina

11 zdjęć

Osiedle Kalina
Osiedle Kalina
Osiedle Kalina
Osiedle Kalina

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kalina dostępnych jest 75 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Wybierz apartament na nowoczesnym osiedlu Kalina w Stalowej Woli

Osiedle Kalina łączy w sobie nowoczesne budownictwo, świetną lokalizację blisko centrum, otoczoną terenami zielonymi, a także bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Wybierz mieszkanie na osiedlu Kalina i rozpocznij z nami nowy etap w życiu.

Przytulne mieszkania

Wszystkie nasze mieszkania mają świetny rozkład pomieszczeń. Mimo to możesz dokonać zmian lokatorskich i dostosować pokoje do swoich potrzeb. Możesz także skorzystać z projektu wnętrza, wykonanego przez nasze zaprzyjaźnione biuro projektowe

Inwestycja Osiedle Kalina znajduje się w Stalowej Woli, ul. Hutnicza (26.2 km od Janowa Lubelskiego), jest realizowana przez Axo-Invest Artur Połuch.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kalina w sprzedaży jest 75 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 126 metrów kwadratowych, w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (16 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 81 m2 (45 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 116 m2 (8 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 115 do 126 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Axo-Invest Artur Połuch przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (113 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 3,40 - 9,80m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: wielkość: 3,40 - 9,80m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (113 miejsc): 29.000 zł bez boksu/ 39.000zł z boksem/ istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 75 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 126 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znakomita lokalizacja blisko centrum. Nasze Osiedle Kalina usytułowane jest w sąsiedztwie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, szkoły, a także dużego obszaru terenów zielonych, co zapewni Państwu aktywny wypoczynek.

Stalowa Wola to miasto i gmina położone w powiecie stalowowolskim na północy województwa podkarpackiego. Stalowa Wola leży u podnóża rzeki San. Liczne tereny lasów i puszczy okalające miasto są doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dynamiczny rozwój okolicy to zasługa prężnie działających przedsiębiorstw. Wyjątkowo rozwinięty sektor prywatny, przypływ kapitału zagranicznego, Huta Stalowa Wola dają miejsca pracy i przyczyniają się do poprawy infrastruktury miasta. Aktualna powierzchnia - 83 km2, zamieszkiwana jest przez ponad 63 tys. mieszkańców. Stalowa Wola jest potężnym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym, oświatowym i kulturalnym. Bogate zaplecze obiektów sportowych pozwala na rozwój kondycji i czynne uprawianie dyscyplin sportowych przez mieszkańców. W stalowej Woli nie brakuje sklepów, punktów usługowych i licznych atrakcji, które zapewnią rozrywkę, tym samym, dając możliwość różnorodnego spędzania czasu wolnego.

Komunikacja

Przez Stalową Wolę przechodzą ważne szlaki komunikacyjne umożliwiające podróż na trasie Lipnik – Stalowa Wola – Przemyśl (DK 77), Olbięcin (dalej DK 74 do Kraśnika) – Stalowa Wola (DW 855), Tarnobrzeg – Stalowa Wola (DW 871). Przechodzące przez miasto linie kolejowe zapewniają szybki przejazd między miastami: Lublin Główny – Kraśnik – Stalowa Wola Rozwadów – Stalowa Wola Południe – Przeworsk, Tarnobrzeg – Grębów – Stalowa Wola Rozwadów Towarowy – Stalowa Wola Rozwadów i Zwierzyniec – Stalowa Wola Południe. Dodatkowo, dalekobieżne linie PKP, gwarantują bezpośrednie połączenia z największymi miastami Polski. Pociągi zatrzymują się na stacjach Stalowa Wola Południe, Stalowa Wola, Stalowa Wola Centrum oraz Stalowa Wola Rozwadów. Poruszając się w obrębie miasta i okolicznych miejscowościach, mieszkańcy mogą liczyć na linie Zakładu Miejskiej Komunikacji Samochodowej. Ze Stalowej Woli do większości najważniejszych polskich miast, dostaniemy się także za sprawą pojazdów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kalina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Kalina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hutnicza - szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kalina znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Stalowej Woli w odległości 170 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w odległości 170 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 170 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kalina w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 90 m znajduje się Stal Stalowa Wola.

Data publikacji: 11.06.2021
Data aktualizacji: 11.06.2021
Axo-Invest Artur Połuch logo

Axo-Invest Artur Połuch

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Jana Pawła II 25/2, Stalowa Wola
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: