Osiedle na Wysokiej budynek B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wysoka, oferowane bezpośrednio przez MD Investments

Siemiatycze, ul. Wysoka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle na Wysokiej budynek B

3 zdjęcia

Osiedle na Wysokiej budynek B
Osiedle na Wysokiej budynek B
Osiedle na Wysokiej budynek B

Opis Inwestycji

W otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta powstanie kameralne osiedle, na którym zostaną zbudowane 64 mieszkania w II etapach.

Inwestycja składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Właśnie rusza sprzedaż w budynku B. Do każdego lokalu przypisana będzie komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu (dla ok. 30% lokali) lub miejsce postojowe na zewnątrz budynku (pozostałe lokale).

Osiedle będzie ogrodzone, będzie posiadało atrakcyjnie zagospodarowaną przestrzeń zieloną, obiekty małej architektury oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Osiedle na Wysokiej budynek B znajduje się w Siemiatyczach, ul. Wysoka (43.2 km od Białej Podlaskiej), została zrealizowana przez MD Investments.

Inwestycja Osiedle na Wysokiej budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Wysokiej budynek B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MD Investments przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Siemiatycze to niewielkich rozmiarów miasto, zlokalizowane w południowej części województwa podlaskiego, 150 km od Warszawy i ok. 100 km od Białegostoku. Siemiatycze zamieszkuje ok. 16 tys. mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 3 625 ha. Malownicze umiejscowienie nad rzeką Kamionką oraz otoczenie zielonych terenów o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych (Białowieża) sprawia, że miejsce to jest chętnie odwiedzane przez letników oraz osoby szukające ucieczki od zgiełku wielkiego miasta. Strategiczne położenie miejscowości na szlaku komunikacyjnym Suwałki- Rzeszów, w pobliżu trasy Warszawa- Terespol, umożliwia swobodną komunikację w obrębie całego kraju. Ogromnym atutem okolicy jest czyste powietrze, zdrowy klimat i smaczna kuchnia. Siemiatycze położone są dość blisko granicy z Białorusią co wpłynęło na różnorodność religijną i kulturową miasta.

Komunikacja

Komunikację autobusową w mieście zapewnia PKS Siemiatycze. Dalekobieżne linie obsługują trasy do Białegostoku, Warszawy, Łomży, Gdańska, Siedlec, Olsztyna. Z Siemiatycz dostaniemy się także do Brukseli (gdzie na co dzień pracuje duża liczba mieszkańców miasta). Połączenia lokalne obsługiwane przez PKS to: Ciechanowiec, Hajnówka, Brańsk, Bielsk Podlaski, Drohiczyn, Mielnik, Klukowicze i inne. Przez Siemiatycze przebiegają bardzo ważne drogi krajowe i wojewódzkie. Komunikację umożliwia także oddalona o 6 km trakcja kolejowa nr 31 Siedlce – Siemianówka. Ze stacji można dojechać bezpośrednio do Siedlec, Czeremchy, Hajnówki oraz pociągiem pośpiesznym do Warszawy. Liczba połączeń jest jednak sukcesywnie zmniejszana i obecnie ze stacji odjeżdżają zaledwie 4 pociągi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle na Wysokiej budynek B?

Data publikacji: 12.06.2014
Data aktualizacji: 22.08.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: