Osiedle Magnolia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Magnolia dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
F26
3
87,09 m²
3
E30
4
85,59 m²
3
E25
4
92,84 m²
3
E29
4
94,23 m²
3
F24
4
94,23 m²
3
F27
5
100,2 m²
3

Opis Inwestycji

Marzysz o własnym kącie, położonym w spokojnej i zacisznej części miasta?Odwiedź Osiedle Magnolia i przekonaj się, że to miejsce stworzone jest z myślą o Twoich potrzebach!Cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów? Na Osiedlu Magnolia dbamy o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców - inwestycja zostanie ogrodzona oraz wyposażona w całodobowy monitoring wraz z zainstalowanym systemem kontroli dostępu.Zależy Ci na wysokim standardzie mieszkania? Jest to priorytetowa cecha naszych inwestycji!

Inwestycja Osiedle Magnolia znajduje się w Przasnyszu, ul. Magnolii (20.9 km od Ciechanowa), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Magnolia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Magnolia pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 86 do 100 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 87 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 94 m2 (4 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 100 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 86 do 100 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Magnolia

Dzięki usytuowaniu inwestycji w jednej z najbardziej zacisznych i spokojnych części miasta, która jest jednocześnie wygodnie skomunikowana z centrum miasta – mieszkańcy mogą zyskać unikalne połączenie komfortowej lokalizacji oraz dogodnego dojazdu do pozostałych części miasta.

Przasnysz to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. mazowieckiego. Znajduje się ok. 10 km od Warszawy i 20 km od Ciechanowa. Zamieszkuje je przeszło 17 500 osób, a jego powierzchnia wynosi 25,16 km2. Przez miejscowość przepływa rzeka Węgierka. Specyficzna lokalizacja pozwala Przasnyszowi należeć do terenów uznawanych za „Zielone Płuca Polski”. Zabudowa miasta ma charakter małomiasteczkowy ze stylem zabudowy dostosowanym do okresu powstania. Znajduje się tu sporo zabytków, w tym zespół klasztorny i kościół gotycki z XVw. Infrastruktura społeczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Działa tu szpital z 8 oddziałami specjalistycznymi, a na dzieci czekają dwie szkoły podstawowe, dwie gimnazjalne i dwa zespoły szkół, w których funkcjonuje liceum, technikum i zawodówka. W mieście znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, dom kultury, a także biblioteka i dwa muzea. Centrum handlowe, popularne markety i sklepy prywatne pozwalają na dokonywanie wszelkich zakupów. Miasto jest dobrze skomunikowane z Warszawą i resztą kraju, dzięki drodze krajowej nr 57 i dwóm drogom wojewódzkim.

Komunikacja

Przez Przasnysz przechodzi droga krajowa nr 57. Biegną tędy także trasy wojewódzkie nr 544 i 617. Dzięki infrastrukturze drogowej miasto jest dobrze skomunikowane z resztą kraju, w tym z Warszawą i Olsztynem.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 1 w odległości 320 m, SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W PRZASNYSZU w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Magnolia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Magnolia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Słonik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia w odległości 350 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.08.2017

Data aktualizacji: 25.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie