Nowa Wiejska

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiejska, oferowane bezpośrednio przez MBK Bogusław Kamiński

Olecko, ul. Wiejska 12b

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Nowa Wiejska

28 zdjęć

Nowa Wiejska
Nowa Wiejska
Nowa Wiejska
Nowa Wiejska

Opis Inwestycji

Nowa Wiejska jest inwestycją znajdującą się na Mazurach w malowniczym miasteczku -Olecku. Szlak pieszo – rowerowy ,,wiewiórcza ścieżka’’, jezioro Olecko Wielkie, a także imprezy takie jak ,,przystanek olecko’’ przyciągają co roku wielu turystów. Nowa Wiejska znajduje się 950m, idąc przez park, od linii brzegowej jeziora, gdzie w okresie wakacyjnym kwitnie życie towarzyskie, a jednocześnie można się wyciszyć.

W pobliżu inwestycji Nowa Wiejska znajdują się także żłobek i przedszkole, 800m dalej - szkoła podstawowa, 200 m - średnia oraz 600m – szpital. Dodatkowym atutem jest obecność placu zabaw dla najmłodszych na terenie inwestycji oraz kompleksu sportowego MOSiR w pobliżu.

Nowa Wiejska to propozycja skierowana do osób ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia.

Znajdziesz tu:

• kawalerki 1-pokojowe

• mieszkania 2 i 3-pokojowe

• apartamenty 4-pokojowe

• z balkonami, tarasami lub ogródkiem

Wszystkie mieszkania dostępne są w metrażach 30,5 m² – 81,3 m². Największe apartamenty będą miały ekspozycję na 3 strony świata. Mieszkania na parterze mają 3 metry wysokości, a mieszkania na innych piętrach 2,7m.

Całość jest spójna i charakteryzuje się nowoczesnym, nieszablonowym stylem.

Charakterystyczna, jasna elewacja i nietuzinkowa koncepcja architektoniczna stworzyły niesamowity efekt.

Architekci zadbali o duże przeszklenia, przestronne balkony, windy, garaż podziemny, komórki lokatorskie, pomieszczenie na wózki i rowery.

W skład osiedla mieszkalnego wchodzi kilka niewielkich budynków.

Inwestycję wyróżnia wyjątkowa jakość wykonania, dbałość o szczegóły, komfort i zielone otoczenie. Projektanci krajobrazu wkomponują tak dobraną zieleń, aby cieszyła oko przez cały rok.

Nowa Wiejska to propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości centrum, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

Mieszkańcy mogą skorzystać z propozycji aranżacji i wykończenia pod klucz lub zrealizować własne pomysły współpracując z trójmiejską pracownią architektoniczną.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowy system monitoringu i videodomofony, dzięki którym zawsze sprawdzisz, kto do Ciebie dzwoni.

• Podgrzewane okna i podłogi

• Do każdego mieszkania miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie

Inwestycja Nowa Wiejska znajduje się w Olecku, ul. Wiejska 12b (21.9 km od Ełku), jest realizowana przez MBK Bogusław Kamiński.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Wiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MBK Bogusław Kamiński przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (78 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich Komórka lokatorska dla każdego mieszkania o powierzchni 1,6 m2 - 2,0 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (60): Komórka lokatorska dla każdego mieszkania o powierzchni 1,6 m2 - 2,0 m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (78 miejsc): miejsca gratis do każdego mieszkania.
  • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc): możliwość zakupu.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Olecko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży nad rzeką Legą oraz Jeziorem Oleckim Wielkim. Jego powierzchnia wynosi 11,62 km2 i zamieszkuje ją ok. 16 tysięcy osób. Olecko usytuowane jest na krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasta mieści się wiele obiektów kulturowych. Do jednego z najciekawszych należy Kino Mazur, które wchodzi w skład Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku “Mazury Garbate”. Kino oprócz wyświetlania stałego repertuaru prowadzi także zajęcia edukacyjne “Edukacja Filmowa”. Ponadto w mieście funkcjonuje Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego “Promenada”. Jeśli chodzi o edukację, funkcjonują tutaj 3 przedszkola, 6 szkół podstawowych, 13 szkół ponadpodstawowych oraz 6 uczelni. Dodatkowo, dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę, dedykowane są szkoły językowe - Państwowa Szkoła Muzyczna oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport drogowy, przebiega tutaj droga krajowa nr 65, która zapewnia dojazd do Ełku. Znajduje się tutaj droga krajowa nr 655 na trasie Olecko-Raczki oraz droga wojewódzka nr 653, która łączy Olecko z Suwałkami. Ponadto Olecko leży w odległości ok. 30 km od takich miast, jak Augustów, Ełk, czy Gołdap.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Wiejska?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Wiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wiejska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" Anna Derencz w odległości 80 m, II Liceum Ogólnokształcące w odległości 300 m, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Wiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 350 m, Szpital w odległości 370 m, Szpital w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Wiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Grosik, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Wiejska w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko ze sztuczna nawierzchnia.

Data publikacji: 16.04.2021
Data aktualizacji: 19.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: