Nowa Słodownia

Mieszkania na sprzedaż ul. Słowiańska, oferowane bezpośrednio przez Nowa Słodownia Sp. z o.o.

nyski, Nysa, ul. Słowiańska 18
Ceny od: 4 800 zł brutto/m2
Nowa Słodownia

17 zdjęć

Nowa Słodownia
Nowa Słodownia
Nowa Słodownia
Nowa Słodownia

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowa Słodownia dostępnych jest 30 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowa Słodownia to inwestycja wyjątkowa na skalę całego regionu. Niepowtarzalny projekt obejmuje powstanie nowoczesnych apartamentów w odrestaurowanym budynku słodowni z końca XIX wieku. Niezwykła atmosfera, estetyczna architektura, doskonała lokalizacja oraz maksymalna funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej to najważniejsze cechy tego przedsięwzięcia. W ramach inwestycji powstaje budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 30 apartamentów o powierzchniach od 34 m² do 104 m². Dostępne są zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne mieszkania kilkupokojowe, więc każdy znajdzie przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. W projekcie zaplanowano również miejsce dla dwóch lokali usługowych.

Apartamenty na parterze mają duże, indywidualne ogrody – idealne przestrzenie do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw z dziećmi, uprawiania roślin lub spotkań z bliskimi. Mieszkańcy mogą wygodnie parkować samochody w dużym podziemnym garażu. Dostępne są także praktyczne komórki lokatorskie.

Wszystkie apartamenty wyróżniają się niezwykle funkcjonalnym układem. Wygodnie można zaaranżować wymarzoną przestrzeń, zapewniając sobie maksymalną prywatność i komfort codziennego użytkowania. Zadbano o odpowiedni poziom izolacji akustycznej oraz termicznej. Wnętrza są pełne naturalnego światła dzięki dużym przeszkleniom, charakterystycznym dla loftowej architektury. Nowa Słodownia będzie doskonałym wyborem zarówno w przypadku singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. To także znakomita okazja do ulokowania kapitału inwestycyjnego.

Inwestycja Nowa Słodownia znajduje się w Nysie, ul. Słowiańska 18 (41.3 km od Opola), jest realizowana przez dewelopera Nowa Słodownia Sp. z o.o..

Inwestycja Nowa Słodownia jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Słodownia pozostało na sprzedaż 30 mieszkań o powierzchniach od 34 do 104 metrów kwadratowych w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 64 m2 (19 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 104 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 94 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nowa Słodownia Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 5 000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc): Cena: 24 600 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 34 do 104 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 800 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nysa to miasto położone w województwie opolskim na Przedgórzu Sudeckim. Leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu zapewnia dogodne połączenie z dużymi ośrodkami Dolnego i Górnego Śląska oraz Republiką Czeską. Miasto usytuowane jest w głębokiej kotlinie dwóch rzek - Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej. Dzięki wspaniałym zabytkom, głównie architektury sakralnej, Nysa zyskała miano "Śląskiego Rzymu" czy "Śląskich Aten". Najbardziej charakterystycznym punktem jest Rynek - główny plac miasta, przy którym usytuowane są ciekawe zabytki.Ponadto w mieście znajduję się wieża widokowa, co dla turystów, jest dużą atrakcją, ponieważ mogą podziwiać panoramę miasta.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację to znajdują się w mieście dwie drogi krajowe oraz trzy drogi wojewódzkie. Droga krajowa nr 46 prowadzi z miejscowości Kłodzko do Szczekociny, natomiast droga krajowa nr 41, przebiega przez miasto Prudnik i granicę z Czechami w Trzebinie. Sieć uzupełniają drogi wojewódzkie przebiegające przez takie miasta jak: Głuchołazy, Korfantów oraz Głębinów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Słodownia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowa Słodownia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowiańska Urząd Pracy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słodownia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Sportowych w Nysie w odległości 310 m, Gimnazjum Sportowe w Nysie w odległości 310 m, Sportowa Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nysie w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Słodownia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się Lewiatan Market, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słodownia w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.05.2021
Data aktualizacji: 04.05.2021
Nowa Słodownia Sp. z o.o. logo

Nowa Słodownia Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Słowiańska 18, 48-300 Nysa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: