Nowa Słodownia

Mieszkania na sprzedaż ul. Słowiańska, oferowane bezpośrednio przez Nowa Słodownia Sp. z o.o.

nyski, Nysa, ul. Słowiańska 18

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Nowa Słodownia

17 zdjęć

Nowa Słodownia
Nowa Słodownia
Nowa Słodownia
Nowa Słodownia

Opis Inwestycji

Nowa Słodownia to inwestycja wyjątkowa na skalę całego regionu. Niepowtarzalny projekt obejmuje powstanie nowoczesnych apartamentów w odrestaurowanym budynku słodowni z końca XIX wieku. Niezwykła atmosfera, estetyczna architektura, doskonała lokalizacja oraz maksymalna funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej to najważniejsze cechy tego przedsięwzięcia. W ramach inwestycji powstaje budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 30 apartamentów o powierzchniach od 34 m² do 104 m². Dostępne są zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne mieszkania kilkupokojowe, więc każdy znajdzie przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. W projekcie zaplanowano również miejsce dla dwóch lokali usługowych.

Apartamenty na parterze mają duże, indywidualne ogrody – idealne przestrzenie do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw z dziećmi, uprawiania roślin lub spotkań z bliskimi. Mieszkańcy mogą wygodnie parkować samochody w dużym podziemnym garażu. Dostępne są także praktyczne komórki lokatorskie.

Wszystkie apartamenty wyróżniają się niezwykle funkcjonalnym układem. Wygodnie można zaaranżować wymarzoną przestrzeń, zapewniając sobie maksymalną prywatność i komfort codziennego użytkowania. Zadbano o odpowiedni poziom izolacji akustycznej oraz termicznej. Wnętrza są pełne naturalnego światła dzięki dużym przeszkleniom, charakterystycznym dla loftowej architektury. Nowa Słodownia będzie doskonałym wyborem zarówno w przypadku singli, młodych par, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. To także znakomita okazja do ulokowania kapitału inwestycyjnego.

Inwestycja Nowa Słodownia znajduje się w Nysie, ul. Słowiańska 18 (41.3 km od Opola), jest realizowana przez Nowa Słodownia Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Słodownia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Słodownia Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne w cenie 5 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc) w cenie 24 600 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 5 000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc) w cenie 24 600 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Nysa to miasto położone w województwie opolskim na Przedgórzu Sudeckim. Leży na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu zapewnia dogodne połączenie z dużymi ośrodkami Dolnego i Górnego Śląska oraz Republiką Czeską. Miasto usytuowane jest w głębokiej kotlinie dwóch rzek - Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej. Dzięki wspaniałym zabytkom, głównie architektury sakralnej, Nysa zyskała miano "Śląskiego Rzymu" czy "Śląskich Aten". Najbardziej charakterystycznym punktem jest Rynek - główny plac miasta, przy którym usytuowane są ciekawe zabytki.Ponadto w mieście znajduję się wieża widokowa, co dla turystów, jest dużą atrakcją, ponieważ mogą podziwiać panoramę miasta.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację to znajdują się w mieście dwie drogi krajowe oraz trzy drogi wojewódzkie. Droga krajowa nr 46 prowadzi z miejscowości Kłodzko do Szczekociny, natomiast droga krajowa nr 41, przebiega przez miasto Prudnik i granicę z Czechami w Trzebinie. Sieć uzupełniają drogi wojewódzkie przebiegające przez takie miasta jak: Głuchołazy, Korfantów oraz Głębinów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Słodownia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Słodownia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowa Słodownia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowiańska Urząd Pracy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Słodownia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słodownia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Sportowych w Nysie w odległości 310 m, Gimnazjum Sportowe w Nysie w odległości 310 m, Sportowa Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nysie w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Słodownia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się Lewiatan Market, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Słodownia w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.05.2021
Data aktualizacji: 21.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: