Szeregówki za młynem

Oferta archiwalna

Łańcut, ul. Piłsudskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szeregówki za młynem

5 zdjęć

Szeregówki za młynem
Szeregówki za młynem
Szeregówki za młynem
Szeregówki za młynem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: 1 na mieszkanie, wliczone w cenę

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc) : 24 łącznie przed budynkami i 15 pomiędzy budynkami.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Szeregówki za młynem logo

Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w Łańcucie. SZEREGÓWKI ZA MŁYNEM to wyjątkowa inwestycja dla wymagających klientów. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy w pobliżu centrum miasta chcą odnaleźć ciszę i spokój. Inwestycja składa się z 12 budynków, zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego.

Domy zaprojektowane jako trzy wolnostojące grupy obiektów złożone z czterech tożsamych obiektów. Każdy z nich składa się z pierwszego lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego na parterze o powierzchni użytkowej 66,89m2 tj. z holu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki i spiżarni, ogródka i tarasów. Natomiast drugi lokal o pow. użytkowej 84,00m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się również z holu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, antresoli oraz dwóch tarasów.

W każdym z budynków zaprojektowano komórki lokatorskie oraz wspólną przestrzeń klatki schodowej. Budynki o wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych oraz użytkowej antresoli, niepodpiwniczone. Projektowany dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, z symetrycznymi spadkami połaci 30°, kryty blachodachówką. Przed każdym z obiektów znajdują się dwa miejsca postojowe. Natomiast we wspólnej przestrzeni pomiędzy grupami obiektów zlokalizowane są dodatkowe miejsca postojowe. Wejście do budynków znajduje się od strony południowo-zachodniej terenu inwestycji.

Inwestycja Szeregówki za młynem znajduje się w Łańcucie, ul. Piłsudskiego (10 km od Rzeszowa), została zrealizowana przez PWA Projekt.

Inwestycja Szeregówki za młynem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki za młynem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PWA Projekt przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1 na mieszkanie, wliczone w cenę.

Lokalizacja inwestycji

Łańcut to miasto położone w województwie podkarpackim. Jego powierzchnia wynosi 19,2 km i zamieszkuje ją ok. 18 tysięcy osób. Bliskość Rzeszowa sprawia, że miasto przyciąga licznych mieszkańców, jak i turystów. W mieście znajduje wiele zabytków takich, jak Zamek w Łańcucie, który cieszy się dużą popularnością zwiedzających. Posiada on unikatowy kompleks pałacowo-parkowy, który stanowi znaczącą atrakcję turystyczną. Na jego terenie mieści się Muzeum-Zamek, oranżeria, a także klasycystyczna ujeżdżalnia. W pobliżu usytuowane jest również Muzeum Gorzelnictwa. Ponadto miasto posiada bogatą ofertę edukacyjną. Znajdują się tutaj 4 szkoły podstawowe, 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz 2 szkoły artystyczne - Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia oraz Szkoła Muzyczna I i II stopnia st. Łańcuckiego Towarzystwa Muzycznego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówki za młynem?

Jeśli chodzi o transport drogowy, przez Łańcut przebiega autostrada A4. Znajduje się tutaj także droga wojewódzka nr 881, która zapewnia dojazd z Sokołowa Małopolskiego do Żurawicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki za młynem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Szeregówki za młynem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej 55.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szeregówki za młynem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki za młynem znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 2 w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki za młynem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki za młynem w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2018
Data aktualizacji: 19.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Łańcucie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: