Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle OdNowa K4

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Toruńska, oferowane bezpośrednio przez

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Kwidzyn, ul. Toruńska

Osiedle OdNowa K4Osiedle OdNowa K4

2 zdjęcia

Osiedle OdNowa K4
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

37 - 67/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kwidzyn - 1064 m

Przystanek Autobusowy - 1274 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 1 placówka edukacyjna, 4 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 21 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 52 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 67 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OdNowa to nowe osiedle, które znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy mieszkaniowej Kwidzyna, u zbiegu ulic Toruńskiej, Południowej i Łużyckiej. Położone blisko centrum miasta, z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury, gwarantuje jego mieszkańcom wygodę i komfort życia. Zaś dogodny dojazd do centrum pozwala w krótkim czasie znaleźć się w sercu miasta. To idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji, zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi.

DLA MIŁOŚNIKÓW REKREACJI

Dla miłośników rekreacji i czasu na świeżym powietrzu położenie osiedla Od Nowa stanowi idealny punkt wypadowy zarówno na krótkie spacery, jak i dłuższe wyprawy piesze i rowerowe. Nieopodal znajduje się fragment Wiślanej Trasy Rowerowej Euro Velo 9.

Tu ścieżka rowerowa wiedzie po nasypie dawnej kolei wąskotorowej. Niedawno odnowiona, oświetlona i co najważniejsze bezpieczna. Z kolei Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji wraz z basenem oddalone jest zaledwie o 3 minuty drogi samochodem.

Inwestycja Osiedle OdNowa K4 znajduje się w Kwidzynie, ul. Toruńska (22.9 km od Grudziądza), jest realizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle OdNowa K4 w sprzedaży są 52 nowe mieszkania o powierzchni od 37 do 67 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kwidzyn to miasto położone w województwie pomorskim. Leży nad rzeką Liwą, prawym dopływem Nogatu. Zajmuje 21,54 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 22 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na szesnaście dzielnic, a do jednych z popularniejszych należą: Stare Miasto, Radosna, Zacisze, Bema. Miasto usytuowane jest w sąsiedztwie kompleksu leśnego Miłosna, na który składają się atrakcyjne tereny do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, a także konnej. Ponadto na terenie lasów znajduje się rezerwat przyrody “Kwidzyńskie Ostnice”. Dodatkowo Kwidzyn jest ważnym ośrodkiem życia kulturowego oraz rozrywkowego w regionie. Na jego terenie odbywają się regularnie różnego rodzaju wydarzenia m.in. koncerty, festyny, imprezy sportowo-rekreacyjne oraz imprezy plenerowe w okresie wakacyjnym. Do dyspozycji mieszkańców są liczne biblioteki, kino, jak i również scena teatralna. Kwidzyn zapewnia dostęp do ośrodków sportowo-rekreacyjnych takich, jak: hale sportowe, stadion, czy kryty basen. Na turystów czeka atrakcja w postaci wieży widokowej, z której można podziwiać panoramę miasta. Warto wspomnieć o zapleczu edukacyjnym, jakie oferuje Kwidzyn. Funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie, a dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę dedykowane są szkoły językowe, Szkoła Muzyczna I stopnia, Centrum Edukacji Ekologicznej, a także inne szkoły wyższe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle OdNowa K4?

Jeśli chodzi o transport drogowy to przez Kwidzyn przebiega droga krajowa nr 55, która prowadzi na północ do Malborka oraz na południe do Grudziądza. Droga krajowa nr 90 łączy Kwidzyn z drogą krajową nr 91, a następnie z autostradą A1. Znajduje się tutaj również droga wojewódzka nr 521, która zapewnia połączenie do Iławy. Występuje także transport kolejowy. Stacja kolejowa Kwidzyn leży przy linii kolejowej nr 207 na trasie Myślice-Szlachta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle OdNowa K4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1064 metrów od inwestycji Osiedle OdNowa K4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kwidzyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle OdNowa K4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle OdNowa K4 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy w odległości 171 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle OdNowa K4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 452 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 453 m, SOR w odległości 504 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle OdNowa K4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 281 m znajduje się Stokrotka, w odległości 357 m znajduje się Zieleniak, w odległości 490 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle OdNowa K4 w odległości 181 m znajduje się boisko / kort, w odległości 191 m znajduje się boisko / kort, w odległości 579 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.03.2024
Data aktualizacji: 08.04.2024
Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. logo

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Toruńska/Łużycka Kwidzyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 16:00
 • Czwartek: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023