Osiedle Lawenda

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez KMP Development Sp. z o.o.

kutnowski, Kutno, ul. Oporowska 22

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Lawenda

3 zdjęcia

Osiedle Lawenda
Osiedle Lawenda
Osiedle Lawenda

Opis Inwestycji

Osiedle LAWENDA, przygotowywane przez KMP Development to przestronne mieszkania, zielona okolica, estetycznie zagospodarowany teren wokół budynku, ekologiczne rozwiązania, spokój i cisza oraz dogodna lokalizacja nieopodal ścisłego centrum Kutna.

Istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno większe.

Inwestycja Osiedle Lawenda znajduje się w Kutnie, ul. Oporowska 22 (33.8 km od Płocka), jest realizowana przez dewelopera KMP Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Lawenda jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawenda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 49 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 5 550 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KMP Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (6)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Kutno to miasto położone w województwie łódzkim, nad rzeką Ochnią. Zajmuje 33,59 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 44 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na swoje położenie i bliskość stolicy województwa. W tym regionie rozwija się prężnie przemysł m.in. farmaceutyczny, elektroniczny oraz spożywczy. Jeśli chodzi o atrakcje, to w mieście znajduje się lodowisko kryte, a także Aquapark z trzema dużymi basenami, saunami oraz jacuzzi. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się kręgielnia - idealnie miejsce do wypoczynku w gronie najbliższych. Kutno otoczone jest licznymi terenami zielonymi. W pobliżu zlokalizowane są parki, skwery a nieopodal miasta kąpielisko, a także plaża miejska. Warto wspomnieć również o bogatej ofercie Kutnowskiego Domu Kultury. Na jego terenie funkcjonuje kino, teatr oraz cyklicznie organizowane są w tym miejscu różnego rodzaju koncerty. Jeśli chodzi o edukację, działają tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły wyższe oraz artystyczne.

Komunikacja

Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która stanowi bezpłatną alternatywę dla autostrady A2 - łączy ona Rzepin z Warszawą. Znajduje się tutaj również droga krajowa nr 60, która zapewnia połączenie między Kutnem a Płockiem. Dodatkowo dwa kilometry od Kutna zlokalizowana jest autostrada A1. Jeśli chodzi o transport kolejowy, obecnie funkcjonują cztery linie: nr 3 na trasie Warszawa Zachodnia-Kunowice, nr 16, która prowadzi do Łodzi, nr 18, która przebiega przez Kutno i Piłę Główną, a także linia nr 33 na trasie Kutno-Brodnica. Ponadto Miejski Zakład Komunikacji zapewnia transport mieszkańców w obrębie miasta i w jego najbliższej okolicy. Po Kutnie jeździ 13 linii autobusowych dziennych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawenda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Lawenda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oporowska_26_N/Ż.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lawenda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NSZOZ "Salus" w odległości 370 m.

Data publikacji: 09.09.2020
Data aktualizacji: 19.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: