Osiedle Lawenda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Oporowska, oferowane bezpośrednio przez

KMP Development Sp. z o.o.

Kutno, ul. Oporowska 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 190 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lawenda

3 zdjęcia

Osiedle Lawenda
Osiedle Lawenda
Osiedle Lawenda

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (6)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle LAWENDA, przygotowywane przez KMP Development to przestronne mieszkania, zielona okolica, estetycznie zagospodarowany teren wokół budynku, ekologiczne rozwiązania, spokój i cisza oraz dogodna lokalizacja nieopodal ścisłego centrum Kutna.

Istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno większe.

Inwestycja Osiedle Lawenda znajduje się w Kutnie, ul. Oporowska 22 (1.1 km od centrum Kutna), została zrealizowana przez KMP Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Lawenda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lawenda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KMP Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Kutno to miasto położone w województwie łódzkim, nad rzeką Ochnią. Zajmuje 33,59 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 44 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na swoje położenie i bliskość stolicy województwa. W tym regionie rozwija się prężnie przemysł m.in. farmaceutyczny, elektroniczny oraz spożywczy. W mieście znajduje się lodowisko kryte, a także Aquapark z trzema dużymi basenami, saunami oraz jacuzzi. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się kręgielnia. Kutno otoczone jest licznymi terenami zielonymi. W pobliżu zlokalizowane są parki, skwery a nieopodal miasta kąpielisko, a także plaża miejska. Na terenie Kutnowskiego Domu Kultury funkcjonuje kino, teatr oraz cyklicznie organizowane są w tym miejscu różnego rodzaju koncerty. Jeśli chodzi o edukację, działają tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły wyższe oraz artystyczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lawenda?

Przez miasto przebiega droga krajowa nr 92, która stanowi bezpłatną alternatywę dla autostrady A2 - łączy ona Rzepin z Warszawą. Znajduje się tutaj również droga krajowa nr 60, która zapewnia połączenie między Kutnem a Płockiem. Dodatkowo dwa kilometry od Kutna zlokalizowana jest autostrada A1. Jeśli chodzi o transport kolejowy, obecnie funkcjonują cztery linie: nr 3 na trasie Warszawa Zachodnia-Kunowice, nr 16, która prowadzi do Łodzi, nr 18, która przebiega przez Kutno i Piłę Główną, a także linia nr 33 na trasie Kutno-Brodnica. Ponadto Miejski Zakład Komunikacji zapewnia transport mieszkańców w obrębie miasta i w jego najbliższej okolicy. Po Kutnie jeździ 13 linii autobusowych dziennych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lawenda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1793 metrów od inwestycji Osiedle Lawenda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotniki Kutnowskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lawenda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawenda znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w odległości 785 m, Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w odległości 819 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy nr 2 Kutnie w odległości 889 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Lawenda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NSZOZ "Salus" w odległości 360 m, Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o. im. dr Antoniego Troczewskiego w odległości 605 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 739 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lawenda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 551 m znajduje się Dino, w odległości 616 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 708 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lawenda w odległości 578 m znajduje się boisko / kort, w odległości 610 m znajduje się Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballowej, w odległości 729 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.09.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: