Osiedle Generalskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. gen. Józefa Hallera, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Krosno, ul. gen. Józefa Hallera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1123 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Generalskie

5 zdjęć

Osiedle Generalskie
Osiedle Generalskie
Osiedle Generalskie
Osiedle Generalskie

Opis Inwestycji

Osiedle Generalskie jest projektem, którego realizację rozpoczęliśmy jesienią 2010 roku. Cały kompleks składał się będzie z trzech budynków mieszkalnych, budynku usługowego oraz kompleksowego zagospodarowania terenu uwzględniającego ogrodzone boisko sportowe, plac zabaw dla najmłodszych, chodniki i alejki spacerowe, ławeczki, kosze na śmieci, oświetlenie i zieleń.

Każdy z naszych budynków mieszkalnych posiada parking podziemny, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz cichobieżne widy z kondygnacji parkingu podziemnego.

Realizacja kompleksu podzielona została na IV etapy .

Etap I - budynek mieszkalny A

Budynek A, którego realizacja zakończona została jesienią 2011 roku to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, liczący 54 lokale mieszkalne. Mieszkania, które tu powstały miały bardzo zróżnicowane rozkłady i metraże. Wśród nich są zarówno tradycyjne 2-, 3-, 4-pokojowe mieszkania o metrażach od 37 m2 do 67 m2, jak również duże mieszkania dwupoziomowe o metrażu od 90 m2 do 103 m2.

Etap II- budynek usługowo- handlowy

Budynek usługowo-handlowy stanowi komplementarną część kompleksu. Jest on realizowany na bazie przyjętej przez GK WIKANA strategii, która ściśle określa założenia jakie powinno spełnić idealne "osiedle". Jest to takie osiedle, którego mieszkańcy są w stanie zaspokoić swoje podstawowe potrzeby, bez konieczności jego opuszczania. Swego rodzaju "samowystarczalność" jest osiągalna jedynie poprzez zapewnienie mieszkańcom dostępu do podstawowych usług.

Etap III - Budynek mieszkalny B

Zrealizowany na początku 2013 r. W III etapie inwestycji powstał czteropiętrowy budynek z 55 lokalami mieszkalnymi i przynależnymi do nich piwnicami. Szeroki wachlarz oferty obejmował 2 lub 3-pokojowe mieszkania o metrażach od 37 do 65 m2. Rozkłady pomieszczeń uwzględniają najnowsze tendencje, zakładające maksymalizację liczby pomieszczeń na niewielkim metrażu

Sprzedaż dla etapów I, II, III zastała zakończona.

Ocenie prowadzimy sprzedaż mieszkań w ramach etapu IV.

Etap IV- Budynek mieszkalny C

Ostatni z czterech budynków mieszkalnych w ramach Osiedla Generalskiego będzie największym z budynków, gdyż cztero- klatkowym. Zaprojektowano w nim 60 mieszkań dwu i trzypokojowych wraz z przynależnymi piwniczkami i strychami oraz lokal niemieszkalny- garaż wielostanowiskowy dla 35 samochodów. W budynku tym przeważają mieszkania trzypokojowe posiadające po 2 balkony.

Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015r.

Inwestycja Osiedle Generalskie znajduje się w Krośnie, ul. gen. Józefa Hallera (0.9 km od centrum Krosna), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Osiedle Generalskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 169 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Generalskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 169 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krosno to miasto położone w województwie podkarpackim. Leży przy ujściu Lubatówki do ujścia Wisłoka w Beskidzie Niskim. Zajmuje 43,48 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 46 tysięcy osób. Krosno nazywane jest przez wielu mieszkańców “ parva Cracovia”, czyli mały Kraków, ze względu na krośnieński Rynek z renesansowymi sukiennicami, który przypomina Krakowską Starówkę. Warto wspomnieć o tym, że jest to ośrodek o znaczeniu regionalnym i subregionalnym. Miasto jest siedzibą wielu instytucji o zasięgu ponadlokalnym m.in. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, czy Okręgowej Komisji Wyborczej. Mieszkańcy Krosna mają do dyspozycji muzea, Biuro Wystaw Artystycznych oraz Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej. Ponadto w mieście cyklicznie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturowe m.in. Dni Krosna, Balony nad Krosnem, Karpackie Klimaty, czy festiwale - Szklany Festiwal oraz Festiwal Sztuk Alternatywnych. Krosno posiada również bogatą ofertę edukacyjną. Funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły dla dorosłych oraz szkolnictwo wyższe.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport drogowy to przez miasto przebiega droga krajowa nr 28 na trasie Zator-Medyka. Znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 990, która łączy Krosno ze wsią Twierdza, a także droga wojewódzka nr 991, która prowadzi do wsi Lutcza. Ponadto przez miasto przebiega linia kolejowa nr 108, która zapewnia połączenie między wsią Stróże a wsią Krościenko. Dodatkowo w okolicy mieści się Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, który obsługuje linie pasażerskie znajdujące się w Jasionce, nieopodal Rzeszowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Generalskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Generalskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Generalskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Generalskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Generalskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Generalskie znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie w odległości 370 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 370 m, Szkoła Policealna Naftowo -Gazownicza Nr 2 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Generalskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się S, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Generalskie w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.01.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: