Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Warszawa, Ochota, Rakowiec

15 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Harfowa 9
  3 kw. 2024
  W sercu warszawskiej Ochoty, przy ulicy Harfowej powstanie wyjątkowy, kameralny budynek. Inwestycja jest perfekcyjnym połączeniem stylu, staranności, prestiżu i unikalnej lokalizacji. W kameralnym otoczeniu Parku Szczęśliwickiego stanie czteropiętrowy budynek, w którym zaprojektowano jedynie 20 mieszkań w wysokim standardzie. Z myślą o wygodzie lokatorów zaplanowano rowerownię, parking podziemny oraz komórki lokatorskie. Starannie zaprojektowana, pełna elegancji architektura budynku idealnie wpisuje się w willowy charakter dzielnicy. Harfowa to kompilacja elegancji i pragmatyzmu. Cichobieżna winda, stylowe wykończenia, nowoczesny system oświetlenia i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni to niewątpliwe zalety inwestycji.

  Harfowa 9

  od 17 000 zł/m2
  ul. Harfowa 9 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.6 km od centrum)
  Yuniversal Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Marina Mokotów
  Oferta archiwalna
  Nasz projekt to druga odsłona wyjątkowego konceptu Marina Mokotów, który już zdobył uznanie warszawiaków i nadal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych. Kompozycja urbanistyczna Mariny nawiązuje do idei miasta-ogrodu – kameralnej architektury, wszechogarniającej zieleni, oddechu i przestrzeni.Nowa część inwestycji zlokalizowana od ulicy Żwirki i Wigury harmonijnie wtapiać się będzie w istniejącą Marinę i otaczającą ją zieleń. Powstaną tu budynki rezydencjonalno-apartamentowe oraz stworzony specjalnie dla przyszłych mieszkańców park. Dzięki wyjątkowemu połączeniu prestiżowej lokalizacji, miejskiej i kameralnej aury oraz najwyższej jakości architektury Marina Mokotów staje się istotą idealnego miejsca do życia. Daty oddania do użytkowania na 1 kw. 2020 roku dla budynków ABCD, oraz 4 kw. 2020 roku dla budynków EFGH.

  Marina Mokotów

  ul. Żwirki i Wigury , Wyględów, Mokotów, Warszawa(4 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Lirowa
  Oferta archiwalna
  Apartamenty LIROWA to inwestycja położona nieopodal Parku Szczęśliwickiego.Bliskość zieleni, niska zabudowa to kolejny dowód na to, że liczymy się z potrzebami człowieka i tworzymy otoczenie przyjazne każdemu z nas.Dwie kameralne kamienice, wykonane z największą dbałością o detal, mają przepiękne elewacje skomponowane z wysokiej jakości materiałów, m.in. szarego klinkieru, szkła, drewna, antracytowych płyt HPL. Harmonijna kompozycja brył i materiałów nikogo nie pozostawi obojętnym.Same mieszkania, podążając za oczekiwaniami nowych nabywców, mają prawie 3 metry wysokości oraz przepiękne, wysokie okna. Klatki schodowe są wykonane w wysokim standardzie – z marmurem jako materiałem wykończeniowym.Apartamenty na parterze sprzedawane są z dużymi ogródkami, dającymi namiastkę domu w mieście. Jeden z apartamentów na ostatniej kondygnacji posiada wyjście na taras na dachu, z którego rozciąga się widok na park i na Górkę Szczęśliwicką.

  Lirowa

  ul. Lirowa 16 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.7 km od centrum)
  Lirowa Apartments
 • Lira Park
  Oferta archiwalna
  W sercu warszawskiej Ochoty, przy skrzyżowaniu ulic Lirowej i Włodarzewskiej powstaje wyjątkowy apartamentowiec Lira Park. Inwestycja jest perfekcyjnym połączeniem stylu, staranności, prestiżu i unikalnej lokalizacji. W kameralnym otoczeniu Parku Szczęśliwickiego stanie sześciopiętrowy budynek, w którym zaprojektowano 72 mieszkania w wysokim standardzie. Z myślą o wygodzie lokatorów zaplanowano rowerownię oraz komórki lokatorskie, a także miejsca postojowe pod budynkiem. Starannie zaprojektowana, pełna elegancji architektura budynku idealnie wpisuje się w willowy charakter dzielnicy. Lira Park to kompilacja elegancji i pragmatyzmu. Cichobieżne windy, stylowe wykończenia, nowoczesny system oświetlenia i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni to niewątpliwe zalety inwestycji. Dzięki całodobowemu monitoringowi i ochronie, przyszli lokatorzy mają zapewnione całkowite bezpieczeństwo.

  Lira Park

  od 10 000 zł/m2
  ul. Lirowa , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.6 km od centrum)
  Yuniversal Development
 • OH! Apartamenty
  Oferta archiwalna
  OH! Apartamenty to kameralny budynek usytuowany na Ochocie, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. To 52 nowoczesnych i komfortowych apartamentów o powierzchni od 30 do 146 m2, rozmieszczonych na siedmiu kaskadowo ułożonych kondygnacjach. Większość apartamentów posiada duże tarasy lub balkony. Przestronny, elegancki hall wejściowy, najwyższa jakość materiałów wykończeniowych dodatkowo podnosi klasę tego niezwykłego projektu. Podziemny garaż minimalizuje ruch kołowy wokół budynku, zapewniając ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

  OH! Apartamenty

  ul. Lutniowa , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.8 km od centrum)
  Lirio Development
 • Grójecka 216 etap II
  Oferta archiwalna
  Grójecka 216 to nowoczesna inwestycja na Ochocie, której pierwszy etap zakłada oddanie 119 mieszkań w 8-piętrowym budynku. Nasi klienci mogą wybierać w mieszkaniach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Największe lokale będą miały powierzchnię przekraczającą 115 m2. Wszystkie zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Ponieważ na etapie prac budowlanych zostały zastosowane polecane przez specjalistów materiały budowlane i rozwiązania technologiczne, inwestycja wyróżnia się wśród innych na rynku deweloperskim.Rusza sprzedaż II etapu inwestycji.

  Grójecka 216 etap II

  ul. Grójecka 216 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.7 km od centrum)
  Grupo Lar
 • Villa Racławicka
  Oferta archiwalna
  Villa Racławicka to XI kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia. W budynku znajduje się 66 mieszkań łączących funkcjonalność i komfort o pow. 32m2 – 208m2. Mieszkańcy będą mogli korzystać z loggi, balkonów lub tarasów.Budynek jest zlokalizowany przy ul. Bohdanowicza 21 na warszawskiej Ochocie w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych zapewniających szybki dostęp do centrum miasta. Lokalizacja zachęca do korzystania z wypoczynku w uroczym parku położonym w bezpośredniej odległości od budynku a pobliskie Pola Mokotowskie do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu realizowanej inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej takie jak: apteka, bank, centrum handlowe, poczta, przychodnia, szpital oraz przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, szkoła wyższa.

  Villa Racławicka

  ul. Racławicka 148 , Rakowiec, Ochota, Warszawa(4.3 km od centrum)
  Max Invest Group Sp. z o.o.
 • Triton Park
  Oferta archiwalna
  Triton Park to osiedle apartamentowe wraz z usługami położone na Ochocie, przy ul. Grójeckiej 194 blisko ścisłego centrum Warszawy, z którego trzyminutowy spacer ulicą Włodarzewską prowadzi wprost do Parku Szczęśliwickiego.Osiedle tworzą budynki  o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnej formie architektonicznej. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio, między innymi z  placem zabaw dla dzieci. Na osiedlu zapewniony będzie całodobowy monitoring i ochrona, a do dyspozycji mieszkańców i gości -  recepcja.  Na parterze budynku powstanie pasaż handlowo – usługowy.Gwarancją bezpieczeństwa całej inwestycji jest finansowanie zapewnione przez Bank Polski s.a. (dawniej PKO BP s.a.)Bank PKO BP S.A. przygotował ponadto specjalną ofertę dla klientów Triton Park, dzięki której warunki finansowania zakupu mieszkania będą wyjątkowo korzystne, a formalności związane z uruchomieniem takiego kredytu ograniczone do minimum. Informacje na temat warunków finansowania zakupu mieszkania można uzyskać bezpośrednio w biurze sprzedaży Triton Park.Nadzór i koordynację realizacji inwestycji zapewnia renomowana firma Mace Polska, uczestnicząca dotychczas w wielu prestiżowych inwestycjach w Polsce m.in. takich jak Złote Tarasy w Warszawie czy M1 w Poznaniu.Projekt Triton Park powstał w warszawskiej pracowni architektonicznej Spychała & Partnerzy.Standard:Wzorując się na europejskich standardach, apartamenty TRITON PARK posiadają portiernię, nowoczsny system monitoringu – całodobową ochronę i kamery. Dodatkowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo jest wyposażenie ich w magnetyczne karty dostępu.Apartamenty TRITON PARK zaprojektowano z myślą o Państwa wygodzie. Własny pasaż handlowy zapewnia łatwy i szybki dostęp do wszystkich usług, a wewnętrzny ogród z bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci stworzy niepowtarzalny klimat. Windy połączone bezpośrednio z garażem zapewnią dogodny dostęp do mieszkań i ogrodu.Lokalizacja:Na słonecznej Ochocie, 10 min. od Centrum Warszawy z widokiem na Park Szczęśliwicki znajduje się zespół apartamentowy TRITON PARK, z którego trzyminutowy spacer ulicą Włodarzewską prowadzi wprost do Parku Szczęśliwickiego, idealnego miejsca dla dzieci i osób chcących aktywnie spędzać wolny czas.

  Triton Park

  ul. Grójecka 194 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.5 km od centrum)
  Triton Development S.A.
 • Rakowiec Park
  Oferta archiwalna
  Rakowiec Park - XI kondygnacyjny budynek, w którym znajduje się 68 mieszkań łączących funkcjonalność i komfort.Budynek jest zlokalizowany przy ul. Bohdanowicza 21 na warszawskiej Ochocie w obrębie głównych szlaków komunikacyjnych (ul. Grójecka i ul. Żwirki i Wigury).Lokalizacja zachęca do korzystania z wypoczynku w uroczym parku położonym w bezpośredniej odległości od budynku, a pobliskie Pola Mokotowskie do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. W pobliżu realizowanej inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej. W budynku jest całodobowa ochrona.

  Rakowiec Park

  ul. Bohdanowicza 21 , Rakowiec, Ochota, Warszawa(4.3 km od centrum)
  D.B. Investments Sp. z o.o.
 • Osiedle Berberysowe Ogrody
  Oferta archiwalna
  Wygoda i prestiż“Berberysowe Ogrody” to osiedle o podwyższonym standardzie. Elegancji nadaje mu ciepły kolor elewacji, starannie skomponowany z kolorystyką ogrodu. Dumą mieszkańców będą imponujące hole klatek schodowych oraz dopracowane w każdym szczególe części wspólne. Pomiędzy budynkami, wśród krzewów berberysu i jaśminu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i miejsce do gry w bulle. Od zewnętrznej strony osiedla przewidziano powierzchnie handlowe i usługowe.Wszędzie bliskoOchota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic. W jej starej części ciągle można odnaleźć ducha dawnej, inteligenckiej Warszawy. Zieleń parków oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki powoduje, że mieszka się tutaj wygodnie. Bliskość dworca oraz lotniska to dodatkowy atut. Stąd niedaleko też do galerii handlowych. Z kolei w Ośrodku Kultury Ochoty na ciekawych zajęciach można realizować swoje artystyczne pasje, a w Teatrze Ochoty obejrzeć niejedno interesujące przedstawienie.Jasna przestrzeńW dwóch budynkach o wysokości od 3 do 12 kondygnacji znajdują się mieszkania łączące komfort i funkcjonalność. Szeroka gama metraży ułatwi dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Duże, drewniane okna sprawią, że wnętrza wypełnią się naturalnym światłem. Mieszkańcy mogą korzystać z loggii, balkonów lub tarasów, a na parterach od strony patio – z ogródków.

  Osiedle Berberysowe Ogrody

  Ul. Mołdawska , Rakowiec, Ochota, Warszawa(4.2 km od centrum)
  Spravia
 • Lutniowa 24
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjnym projektem kameralnej inwestycji przy ulicy Lutniowej 24. W bardzo bliskim sąsiedztwie pięknego Parku Szczęśliwickiego znajdziecie Państwo 6 ekskluzywnych i funkcjonalnych apartamentów o najwyższym standardzie wykończenia. Nowoczesna architektura zapewnia Państwu apartamenty bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom i przeszklonym balkonom. Dbając o Państwa komfort oddajemy apartamenty o nowoczesnych rozkładach, a dwa apartamenty na kondygnacji gwarantują kameralną atmosferę.Zaprojektowane tak aby można je połączyć tworząc dużą przestrzeń. Apartament na drugiej kondygnacji posiada prywatny taras na dachu. Bliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego oraz rozbudowane ścieżki rowerowe sprzyjają spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw Państwu, przewidzieliśmy również rowerownię w której można w komfortowych warunkach przechowywać swój sprzęt.Garaż i komórka dla każdego apartamentu.

  Lutniowa 24

  ul.Lutniowa 24 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.7 km od centrum)
  Bloxo Development
 • Inwestycja przy ul. Harfowej 4
  Oferta archiwalna
  Iwestycja przy ul. Harfowej 4 to idealna propozycja dla osób szukających na Ochocie kameralnego mieszkania w przystępnej cenie. W naszym czteropiętrowym budynku znajduje się zaledwie 26 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy na parterze.Ochota , jako jedna z centralnych dzielnic Warszawy jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta. Dojście na najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy zajmuje zaledwie kilka minut. Pół kilometra od ul. Harfowej znajduje się przystanek kolejowy, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd do Służewca Przemysłowego i lotniska im. F. Chopina zajmuje w godzinach szczytu ok 25 min.Bardzo dobra komunikacja pozwoli nabywcom naszych mieszkań zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i wykorzystać go do odpoczynku. Relaksowi sprzyja bardzo bliskie sąsiedztwo Parku Szczęœliwieckiego. Oprócz 30 ha powierzchni zielonej, park ten oferuje całoroczny stok narciarski, miejsce do gry w piłkę plażową, korty tenisowe, place zabaw, stawy, basen odkryty oraz liczne trasy rowerowe.

  Inwestycja przy ul. Harfowej 4

  ul. Harfowa 4 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.5 km od centrum)
  Budromex Sp. z o.o.
 • Grójecka 216
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy Grójeckiej 216 stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 119 mieszkań w 9-piętrowym budynku. Zdecydowana większość lokali posiadać będzie 2 lub 3 pokoje, lecz znajdą się również 1-pokojowe kawalerki, a także 4-pokojowe apartamenty o metrażu przekraczającym 100 m².

  Grójecka 216

  od 7 800 zł/m2
  ul. Grójecka 216 , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.7 km od centrum)
  Grupo Lar
 • Arlet House
  Oferta archiwalna
  Ceny już od 6 460 zł/m2 brutto.Jeśli masz ochotę zamieszkać w urokliwej okolicy oraz nie chcesz rezygnować z bliskości centrum Warszawy – to miejsce bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. Arlet House proponuje świetną lokalizację oraz sporą dozę kameralnej intymności, zatopionej w zieleni parków i historii …Arlet House cechuje oryginalna, niespotykana architektura. Współczesna, strzelista bryła budynku doskonale wkomponuje się w najbliższe otoczenie. Standardy wykończenia budynku zostały określone na wysokim poziomie. W tym celu zostanie użyta kamienna elewacja uzupełniona ciepłem dużych, drewnianych okien. Dodatkową atrakcję stanowi dziedziniec z ogródkiem i placem zabaw, stworzonymi do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W czasie projektowania terenów zielonych zostały starannie wyselekcjonowane tylko te rośliny, które harmonizują z otoczeniem i podkreślają piękno architektury. Ci, którzy wybrali mieszkania na parterze, mogą cieszyć się prywatnymi ogródkami.Wszystkie elementy użyte przy realizacji projektu są ze sobą doskonale spasowane. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze niewątpliwie stanowi wizytówkę wysokiego standardu Arlet House. Każdy jej element został zintegrowany z wyraźnie określonym i zarysowanym charakterem budynku. Całodobowa ochrona zapewnia bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom.W ofercie Arlet House znajdują się mieszkania o powierzchni do 100.1 m2. Były one projektowane z myślą zarówno o tych, którzy cenią małe, przytulne mieszkanka, jak i przestronne powierzchnie.

  Arlet House

  ul. Grójecka , Szczęśliwice, Ochota, Warszawa(4.8 km od centrum)
  Okam Capital Sp. z o.o.

Informacje o Rakowcu

Na Rakowcu dostępnych jest 15 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Rakowcu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 42 do 116 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (6 mieszkań).
 • 3-pokojowe (6 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Rakowcu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Rakowcu kosztuje 717 060 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Rakowcu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: