Inwestycja przy ul. Harfowej 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budromex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 154 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lira Park(0.1 km dalej)

  Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa (4.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000/m2
  Lira Park
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 70 - 83 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development
 • Apartamenty Raków(0.8 km dalej)

  Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza (5.3 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Raków
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 29 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Radius Projekt
 • Apartamenty Włodarzewska 70(1.1 km dalej)

  Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 70
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 27 - 138 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Iwestycja przy ul. Harfowej 4 to idealna propozycja dla osób szukających na Ochocie kameralnego mieszkania w przystępnej cenie. W naszym czteropiętrowym budynku znajduje się zaledwie 26 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy na parterze.Ochota , jako jedna z centralnych dzielnic Warszawy jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta. Dojście na najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy zajmuje zaledwie kilka minut. Pół kilometra od ul. Harfowej znajduje się przystanek kolejowy, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd do Służewca Przemysłowego i lotniska im. F. Chopina zajmuje w godzinach szczytu ok 25 min.Bardzo dobra komunikacja pozwoli nabywcom naszych mieszkań zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i wykorzystać go do odpoczynku. Relaksowi sprzyja bardzo bliskie sąsiedztwo Parku Szczęœliwieckiego. Oprócz 30 ha powierzchni zielonej, park ten oferuje całoroczny stok narciarski, miejsce do gry w piłkę plażową, korty tenisowe, place zabaw, stawy, basen odkryty oraz liczne trasy rowerowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Harfowa 4 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budromex Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budromex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 100 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny HARFOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się 89 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Motylek 3 w odległości 250m, Klub Tygrysek w odległości 250m, Szkoła jazdy Totu w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Apteka K&D, w odległości 150 m znajduje się Evi Medi-Spa. Dermatologia, Medycyna Estetyczna, Ginekologia, Day SPA, w odległości 150 m znajduje się dr Potocki & dr Pełka, Gabinet Medycyny Estetycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 800 m znajduje się Parafia Opatrzności Bożej, w odległości 800 m znajduje się Warszawska Galeria Ekslibrisu , w odległości 1000 m znajduje się Dom Kultury Rakowiec.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 300 m znajduje się Champions Fitness & GYM, w odległości 550 m znajduje się Stowarzyszenie Krav Maga Polska.

Data publikacji: 11.05.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie