Inwestycja przy ul. Harfowej 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudromex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 70(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 70
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 27 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 8 ofert
  Dom Development S.A.
 • Marina Mokotów(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Żwirki i Wigury (4 km od centrum Warszawy)
  Marina Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 246
  Powierzchnia: 33 - 155 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 41 ofert
  Dom Development S.A.
 • Willa Banacha(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Przemyska 9 (3.1 km od centrum Warszawy)
  Willa Banacha
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 48 - 120 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SAP-Property Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Iwestycja przy ul. Harfowej 4 to idealna propozycja dla osób szukających na Ochocie kameralnego mieszkania w przystępnej cenie. W naszym czteropiętrowym budynku znajduje się zaledwie 26 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy na parterze.Ochota , jako jedna z centralnych dzielnic Warszawy jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta. Dojście na najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy zajmuje zaledwie kilka minut. Pół kilometra od ul. Harfowej znajduje się przystanek kolejowy, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd do Służewca Przemysłowego i lotniska im. F. Chopina zajmuje w godzinach szczytu ok 25 min.Bardzo dobra komunikacja pozwoli nabywcom naszych mieszkań zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i wykorzystać go do odpoczynku. Relaksowi sprzyja bardzo bliskie sąsiedztwo Parku Szczęœliwieckiego. Oprócz 30 ha powierzchni zielonej, park ten oferuje całoroczny stok narciarski, miejsce do gry w piłkę plażową, korty tenisowe, place zabaw, stawy, basen odkryty oraz liczne trasy rowerowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Harfowa 4 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budromex Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budromex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Harfowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 150 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 w odległości 420 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 11.05.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie