Lutniowa 24

Oferta archiwalna

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul.Lutniowa 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 485 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lutniowa 24

2 zdjęcia

Lutniowa 24

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjnym projektem kameralnej inwestycji przy ulicy Lutniowej 24. W bardzo bliskim sąsiedztwie pięknego Parku Szczęśliwickiego znajdziecie Państwo 6 ekskluzywnych i funkcjonalnych apartamentów o najwyższym standardzie wykończenia. Nowoczesna architektura zapewnia Państwu apartamenty bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom i przeszklonym balkonom. Dbając o Państwa komfort oddajemy apartamenty o nowoczesnych rozkładach, a dwa apartamenty na kondygnacji gwarantują kameralną atmosferę.

Zaprojektowane tak aby można je połączyć tworząc dużą przestrzeń. Apartament na drugiej kondygnacji posiada prywatny taras na dachu. Bliskie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego oraz rozbudowane ścieżki rowerowe sprzyjają spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw Państwu, przewidzieliśmy również rowerownię w której można w komfortowych warunkach przechowywać swój sprzęt.Garaż i komórka dla każdego apartamentu.

Inwestycja Lutniowa 24 znajduje się na Szczęśliwicach, ul.Lutniowa 24 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bloxo Development.

Inwestycja Lutniowa 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lutniowa 24 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bloxo Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lutniowa 24?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lutniowa 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Lutniowa 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lutniowa 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lutniowa 24 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 130 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 190 m, Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lutniowa 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Stokrotka, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lutniowa 24 w odległości 140 m znajduje się Zdrofit, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: