OH! Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lutniowa, oferowane bezpośrednio przez Lirio Development

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lutniowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 691 ofert w najbliższej okolicy!

OH! Apartamenty

6 zdjęć

OH! Apartamenty
OH! Apartamenty
OH! Apartamenty
OH! Apartamenty

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

OH! Apartamenty to kameralny budynek usytuowany na Ochocie, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. To 52 nowoczesnych i komfortowych apartamentów o powierzchni od 30 do 146 m2, rozmieszczonych na siedmiu kaskadowo ułożonych kondygnacjach. Większość apartamentów posiada duże tarasy lub balkony. Przestronny, elegancki hall wejściowy, najwyższa jakość materiałów wykończeniowych dodatkowo podnosi klasę tego niezwykłego projektu. Podziemny garaż minimalizuje ruch kołowy wokół budynku, zapewniając ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Inwestycja OH! Apartamenty znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Lutniowa (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Lirio Development.

Inwestycja OH! Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji OH! Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lirio Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się 2 komórki lokatorskie Przynależne do mieszkania są 2 komórki lokatorskie..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (2): Przynależne do mieszkania są 2 komórki lokatorskie.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja OH! Apartamenty usytuowana jest w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego - jednego z piękniejszych parków Warszawy. Miejsce to, z licznymi akwenami wodnymi, Górką Szczęśliwicką różnorodnymi obiektami rekreacyjnymi, sportowymi i placami zabaw stanowi interesujące zaplecze rekreacyjne dla mieszkańców okolicy. Tu cała rodzina znajdzie atrakcje dla siebie o każdej porze roku - długie spacery, trekking, kawiarnie „pod chmurką” i te z zielenią za oknem i całoroczny stok narciarski znajdują się w zasięgu ręki.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji OH! Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji OH! Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji OH! Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji OH! Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji OH! Apartamenty znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 160 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 280 m, Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji OH! Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji OH! Apartamenty w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.02.2016
Data aktualizacji: 02.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: