Lira Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Development

Ceny od: 9 000 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lira Park dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
28
2
41,82 m²
4
485 112 zł11 600 zł/m²
1
3
82,59 m²
1
743 310 zł9 000 zł/m²
10
3
80,16 m²
2
721 440 zł9 000 zł/m²
17
3
80,17 m²
3
729 547 zł9 100 zł/m²
41
3
80,17 m²
6
753 598 zł9 400 zł/m²

Opis Inwestycji

W sercu warszawskiej Ochoty, przy skrzyżowaniu ulic Lirowej i Włodarzewskiej powstaje wyjątkowy apartamentowiec Lira Park. Inwestycja jest perfekcyjnym połączeniem stylu, staranności, prestiżu i unikalnej lokalizacji. W kameralnym otoczeniu Parku Szczęśliwickiego stanie sześciopiętrowy budynek, w którym zaprojektowano 72 mieszkania w wysokim standardzie. Z myślą o wygodzie lokatorów zaplanowano rowerownię oraz komórki lokatorskie, a także miejsca postojowe pod budynkiem. Starannie zaprojektowana, pełna elegancji architektura budynku idealnie wpisuje się w willowy charakter dzielnicy. Lira Park to kompilacja elegancji i pragmatyzmu. Cichobieżne windy, stylowe wykończenia, nowoczesny system oświetlenia i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni to niewątpliwe zalety inwestycji. Dzięki całodobowemu monitoringowi i ochronie, przyszli lokatorzy mają zapewnione całkowite bezpieczeństwo.

Inwestycja Lira Park znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Lirowa (4.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuniversal Development.

Inwestycja Lira Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lira Park pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 42 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 m2 w cenie od 485 112 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 80 do 83 m2 w cenie od 721 440 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuniversal Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 42 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 485 112 do 753 598 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 000 do 11 600 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lira Park

Budynek powstaje przy ul. Lirowej, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Podróż do centrum Warszawy trwa zaledwie 20 minut. W pobliżu znajduje się wiele linii autobusowych, tramwajowych, kolei SKM, WKD oraz KM. Nieopodal ul. Lirowej położone są zielone płuca stolicy, czyli ukochany przez mieszkańców Park Szczęśliwicki. Pięć minut spacerem i trafiamy do przepięknego miejsca, w którym znajdują się rozległe tereny zielone i całoroczny stok narciarski. Latem są to idealne miejsca do spędzania czasu wolnego. Parki i skwery obfitują w atrakcje dla dzieci, a także elementy małej architektury. Oprócz ogromnej liczby terenów zielonych, Ochota charakteryzuje się także bogatą ofertą szkół, przedszkoli, kawiarni i restauracji. Dla mieszkańców niezwykle ważna jest szeroki wybór punktów usługowych. Na Ochocie znajdują się duże centra handlowe: Blue City oraz CH Atrium Reduta. Nie brakuje miejsc rozrywki i kultury, w tym niezwykle znany i lubiany Och-Teatr, ochocki ośrodek kultury OKO i Biblioteka Narodowa.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 150 metrów od inwestycji Lira Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny HARFOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lira Park znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Motylek 3 w odległości 200m, Klub Tygrysek w odległości 200m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Stomatologia Medycyna Estetyczna EstheDent, w odległości 200 m znajduje się Apteka K&D, w odległości 200 m znajduje się Evi Medi-Spa. Dermatologia, Medycyna Estetyczna, Ginekologia, Day SPA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Sympatia Restauracja, w odległości 150 m znajduje się Agito S.A., w odległości 200 m znajduje się Szampan i Truskawki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 350 m znajduje się Champions Fitness & GYM, w odległości 600 m znajduje się Park Szczęśliwicki.

Data publikacji: 28.04.2017

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie