Grójecka 216

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grójecka, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Grójecka 216

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grójecka 216Grójecka 216

8 zdjęć

Grójecka 216
Grójecka 216
Grójecka 216
Grójecka 216

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja przy Grójeckiej 216 stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 119 mieszkań w 9-piętrowym budynku. Zdecydowana większość lokali posiadać będzie 2 lub 3 pokoje, lecz znajdą się również 1-pokojowe kawalerki, a także 4-pokojowe apartamenty o metrażu przekraczającym 100 m².

Inwestycja Grójecka 216 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Grójecka 216 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Grójecka 216 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grójecka 216 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Grójeckiej 216 jest doskonała. Zaledwie pięćset metrów do Parku Szczęśliwickiego (z całorocznym stokiem narciarskim i parkiem wodnym), Zaledwie kilometr do jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Warszawie. Niespełna cztery kilometry do ścisłego centrum i mniej więcej tyle samo do portu lotniczego na Okęciu i Węzła Konotopa. A dosłownie „pod nosem” przystanek SKM Rakowiec, trzy linie tramwajowe (7, 9, 15) oraz linie autobusowe (154, 306, N 38, N 88)

Mieszkańcy nowych mieszkań na Grójeckiej z pewnością docenią bogatą ofertę rekreacyjno-rozrywkową. Do dyspozycji jest Basen i MDK na ul. Rokossowskiej oraz teatr (OchTeatr) znajdujący się na ul. Grójeckiej oferujący niezwykłe przeżycia podczas spektakli. Dla miłośników historii czekają niezwykle urokliwe miejsca takie jak Kolonia Lubeckiego.

Wokół inwestycji jest wiele terenów rekreacyjno-sportowych, parków, teatrów, kin, galerii handlowych, restauracji, szkół, przedszkoli, przychodni i szpitali. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z każdą dzielnicą w Warszawie. Wszystko to decyduje o komforcie mieszkania na Ochocie, gdzie po szybkim powrocie z pracy można wygodnie i aktywnie odpocząć. Grójecka 216 – Szczęśliwice – Ochota. To może być Twoje wymarzone miejsce!

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grójecka 216?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grójecka 216 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 254 metrów od inwestycji Grójecka 216 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grójecka 216 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 216 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Fair Play w odległości 93 m, przedszkole w odległości 120 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 133 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grójecka 216 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: EstheDent w odległości 39 m, Medycyna Rodzinna w odległości 344 m, Centrum Medyczne CMP w odległości 459 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grójecka 216 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 36 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 107 m znajduje się Zdrofit, w odległości 109 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 216 w odległości 280 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 388 m znajduje się boisko / kort, w odległości 401 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: