Kaskady Krakowska

Mieszkania na sprzedaż Al. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez

VINCI Immobilier Polska

Warszawa, Włochy, Raków, Al. Krakowska 289

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 749 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kaskady Krakowska

8 zdjęć

Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • usługi concierge
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (9): Na inwestycji znajduje się 9 boksów rowerowych, w metrażach od 2m2 do 9m2.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc) : Miejsca postojowe dla mieszkań powyżej 46m2 w cenie 39000 zł. Możliwość zakupu kolejnego miejsca postojowego dla nabywców mieszkań 4 pokojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kaskady Krakowska to najnowszy projekt VINCI Immobilier Polska położony przy Alei Krakowskiej 289 na styku dwóch zielonych i tętniących życiem dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty.

Inwestycja ta powstaje z myślą o ludziach młodych, dynamicznych, poszukujących miejsca z charakterem. Nowatorska bryła budynku i świetna lokalizacja pozwalają na realizację marzeń o mieszkaniu nowoczesnym i bliskim sercu miasta, również dzięki dogodnej komunikacji z Centrum oddalonym zaledwie o 5 km.

Planowany termin przekazania do użytkowania to I kwartał 2024 roku.

Twoja przestrzeń z charakterem

W nowoczesnym, kaskadowym 9-piętrowym budynku wybudujemy dla przyszłych mieszkańców 102 lokale, w tym 93 mieszkania i 9 lokali inwestycyjnych - niemieszkalnych w zróżnicowanych metrażach od 31 do 108 m2. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne loggie lub ogródki, a te usytuowane w części uskokowej dodatkowo tarasy.

Biuro projektowe 4am Architekci stworzyło oryginalną bryłę budynku z układem kaskadowym nadając nietuzinkowy, nowoczesny kształt przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Jasne odcienie elewacji idealnie współgrają z przeszkleniami loggii od Al. Krakowskiej.

Na dziedzińcu poza alejkami prowadzącymi do klatek schodowych znajdują się zadaszone stojaki na rowery oraz przestronna strefa zieleni z roślinami miododajnymi, nadająca niepowtarzalny i spokojny charakter tego miejsca. W częściach wspólnych zaplanowano: budki dla jerzyków, poidełka i karmniki dla ptaków oraz hotele dla owadów i motyli. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli podlewać swoje ogródki wodą deszczową z retencji.

Inwestycja będzie spełniała wszystkie oczekiwania osób aktywnych.

W pobliżu znajduje się również Park Szczęśliwicki i Park Marka Kotańskiego.

Rower, jogging czy spacer z psem – wybór należy do Was!

Inwestycja Kaskady Krakowska znajduje się na Rakowie (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez VINCI Immobilier Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kaskady Krakowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VINCI Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich Na inwestycji znajduje się 9 boksów rowerowych, w metrażach od 2m2 do 9m2..

Lokalizacja inwestycji

Bogata infrastruktura

Nasza inwestycja powstaje z myślą o osobach, które cenią swój czas i lubią korzystać z życia!

Znane dyskonty, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, placówki medyczne, urząd dzielnicy, targowisko, punkty gastronomiczne są w zasięgu krótkiego spaceru.

Urząd Dzielnicy Włochy – 450 m

Targowisko Bakalarska – 550 m

Park Marka Kotańskiego – 700m

Centrum handlowe Modo – 1,4 km

Park Marka Kotańskiego – 1,8 km

Komunikacja to podstawa

Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, do których można zaliczyć cichobieżne windy, bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz boksy na rowery.

Natomiast położenie inwestycji przy Al. Krakowskiej sprawia iż są idealnie skomunikowane z resztą miasta (tramwaj: 7, 9, 15; autobus: 154, 228, 328, N88; kolejka: SKM, WKD są na wyciągniecie ręki). Bliskość lotniska F. Chopina czy obwodnicy miasta pozwala także na wygodne podróżowanie również poza Warszawę.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaskady Krakowska?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaskady Krakowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Kaskady Krakowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaskady Krakowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Krakowska znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 78 w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 410 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaskady Krakowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Krakowska w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2021
Data aktualizacji: 11.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: