Kaskady Krakowska

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż Al. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez VINCI Immobilier Polska

Warszawa, Włochy, Raków, Al. Krakowska 289
Kaskady Krakowska

8 zdjęć

Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kaskady Krakowska dostępnych jest 59 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Kaskady Krakowska to najnowszy projekt VINCI Immobilier Polska położony przy Alei Krakowskiej 285 na styku dwóch zielonych i tętniących życiem dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty.

Inwestycja ta powstaje z myślą o ludziach młodych, dynamicznych, poszukujących miejsca z charakterem. Nowatorska bryła budynku i świetna lokalizacja pozwalają na realizację marzeń o mieszkaniu nowoczesnym i bliskim sercu miasta, również dzięki dogodnej komunikacji z Centrum oddalonym zaledwie o 5 km.

Planowany termin przekazania do użytkowania to I kwartał 2024 roku.

Twoja przestrzeń z charakterem

W nowoczesnym, kaskadowym 9-piętrowym budynku wybudujemy dla przyszłych mieszkańców 102 lokale, w tym 93 mieszkania i 9 lokali inwestycyjnych - niemieszkalnych w zróżnicowanych metrażach od 31 do 108 m2. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne loggie lub ogródki, a te usytuowane w części uskokowej dodatkowo tarasy.

Biuro projektowe 4am Architekci stworzyło oryginalną bryłę budynku z układem kaskadowym nadając nietuzinkowy, nowoczesny kształt przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Jasne odcienie elewacji idealnie współgrają z przeszkleniami loggii od Al. Krakowskiej.

Na dziedzińcu poza alejkami prowadzącymi do klatek schodowych znajdują się zadaszone stojaki na rowery oraz przestronna strefa zieleni z roślinami miododajnymi, nadająca niepowtarzalny i spokojny charakter tego miejsca. W częściach wspólnych zaplanowano: budki dla jerzyków, poidełka i karmniki dla ptaków oraz hotele dla owadów i motyli. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli podlewać swoje ogródki wodą deszczową z retencji.

Inwestycja będzie spełniała wszystkie oczekiwania osób aktywnych.

W pobliżu znajduje się również Park Szczęśliwicki i Park Marka Kotańskiego.

Rower, jogging czy spacer z psem – wybór należy do Was!

Inwestycja Kaskady Krakowska znajduje się na Rakowie (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez VINCI Immobilier Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kaskady Krakowska w sprzedaży jest 59 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 109 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 32 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 53 m2 (32 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 85 m2 (9 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 81 do 109 m2 (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców VINCI Immobilier Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich Na inwestycji znajduje się 9 boksów rowerowych, w metrażach od 2m2 do 9m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada (9): Na inwestycji znajduje się 9 boksów rowerowych, w metrażach od 2m2 do 9m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (106 miejsc): Miejsca postojowe dla mieszkań powyżej 46m2 w cenie 39000 zł. Możliwość zakupu kolejnego miejsca postojowego dla nabywców mieszkań 4 pokojowych..
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 109 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
20000 zł opłata rezerwacyjna, umowa deweloperska 20%, dalsze płatność zgodnie z postępem prac.
Warunki rezerwacji:
wpłata 20000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Kaskady Krakowska znajdują się 34 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Bogata infrastruktura Nasza inwestycja powstaje z myślą o osobach, które cenią swój czas i lubią korzystać z życia! Znane dyskonty, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, placówki medyczne, urząd dzielnicy, targowisko, punkty gastronomiczne są w zasięgu krótkiego spaceru. Urząd Dzielnicy Włochy – 450 m Targowisko Bakalarska – 550 m Park Marka Kotańskiego – 700m Centrum handlowe Modo – 1,4 km Park Marka Kotańskiego – 1,8 km Komunikacja to podstawa Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, do których można zaliczyć cichobieżne windy, bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz boksy na rowery. Natomiast położenie inwestycji przy Al. Krakowskiej sprawia iż są idealnie skomunikowane z resztą miasta (tramwaj: 7, 9, 15; autobus: 154, 228, 328, N88; kolejka: SKM, WKD są na wyciągniecie ręki). Bliskość lotniska F. Chopina czy obwodnicy miasta pozwala także na wygodne podróżowanie również poza Warszawę.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kaskady Krakowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kaskady Krakowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Kaskady Krakowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kaskady Krakowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Krakowska znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 78 w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 410 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kaskady Krakowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kaskady Krakowska w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2021
Data aktualizacji: 15.02.2022
VINCI Immobilier Polska logo

VINCI Immobilier Polska

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Krakowska 291 02-133 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: